MENU

Vordingborg IF //

Serie 3 , Pulje 8

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
985354
fr
27-08 2021
Kl. 18:15
Vordingborg IF Møns FK XDC Park
0
-
4
985335 on
08-09 2021
Kl. 18:00
Vordingborg IF Herlufsholm GF XDC Park
2
-
4
985434
11-09 2021
Kl. 15:30
Vordingborg IF Haslev FC XDC Park
1
-
2
985463
18-09 2021
Kl. 11:00
Næstved FC 77 Vordingborg IF Dyrskuepladsen
Udehold taberdømt
985343 ti
21-09 2021
Kl. 17:30
Karise IK Vordingborg IF Karise Stadion
Udehold taberdømt
985464
25-09 2021
Kl. 15:30
Vordingborg IF Nyråd/Langebæk Alliancen. XDC Park
1
-
3
985389 ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Store Heddinge BK Vordingborg IF Strøbyhallen Kunstgræs
4
-
0
985504
02-10 2021
Kl. 13:30
Præstø IF Vordingborg IF Præstø Stadion
4
-
1
985556
09-10 2021
Kl. 15:30
Vordingborg IF Næstved IF XDC Park
1
-
7
988939
16-10 2021
Kl. 14:30
Gørslev IF Vordingborg IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
11
-
1
988944
23-10 2021
Kl. 11:00
Vordingborg IF Holmegaard GB Vordingborg Kunst "Panteren"
0
-
4
872731
02-04 2022
Kl. 14:00
Herlufsholm GF Vordingborg IF SEIFFERT ARENA (Kunstgræs)
11
-
1
991910
09-04 2022
Kl. 13:30
Vordingborg IF Karise IK XDC Park
4
-
2
995015
on
13-04 2022
Kl. 19:00
Møns FK Vordingborg IF Stege Stadion
6
-
0
995018 to
21-04 2022
Kl. 18:30
Vordingborg IF Store Heddinge BK XDC Park
1
-
3
995040
30-04 2022
Kl. 14:00
Haslev FC Vordingborg IF HFC's Klubhus
2
-
1
995136
07-05 2022
Kl. 13:30
Vordingborg IF Næstved FC 77 XDC Park
1
-
8
995191
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen. Vordingborg IF Stensved Stadion
4
-
1
995199
21-05 2022
Kl. 13:30
Vordingborg IF Præstø IF XDC Park
1
-
11
995234
28-05 2022
Kl. 14:00
Næstved IF Vordingborg IF Næstved IF Fodbold Idrætsanlæg
1
-
2
995239
04-06 2022
Kl. 13:30
Vordingborg IF Gørslev IF XDC Park
0
-
0
995245
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Holmegaard GB Vordingborg IF Holmegaardhallen kunst
10
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind