MENU

Ørslev GIF (V) //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546253
14-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
2
546348
21-08 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
546352
28-08 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Endeslev-Vråby IF Ørslev Stadion
1
-
1
546361
04-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Ørslev GIF (V) St. Heddinge Stadion
2
-
3
546371
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Hellested IF Ørslev Stadion
3
-
1
546622
18-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
1
-
1
546624
25-09 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Karise IK Ørslev Stadion
6
-
2
546944
02-10 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
3
-
4
546955
09-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
4
-
0
546972
16-10 2021
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev GIF (V) Toksværd Idrætsplads
4
-
2
546980
23-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev Stadion
1
-
1
546986
02-04 2022
Kl. 15:00
Ørslev GIF (V) IF Svend Gønge Ørslev Stadion
2
-
0
546995
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
0
-
3
547009
16-04 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Ørslev GIF (V) Endeslev-Vråby Stadion
6
-
1
547013
23-04 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Store Heddinge BK Ørslev Stadion
0
-
2
547023
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Ørslev GIF (V) Hellested Stadion
1
-
3
547029
07-05 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
1
-
0
547216
15-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Ørslev GIF (V) Karise Stadion
3
-
2
547221
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
5
-
0
547337
28-05 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion
6
-
0
547343
04-06 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Toksværd Olstrup Fodbold Ørslev Stadion
3
-
4
547353
11-06 2022
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Ørslev GIF (V) Stensved Stadion
3
-
2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind