MENU

Østmøn SGI //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546362
05-09 2021
Kl. 13:00
Karise IK Østmøn SGI Karise Stadion
Hjemmehold taberdømt
546372
11-09 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Østmøn SGI Stensved Stadion
8
-
5
546614
18-09 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI FK Sydsjælland 05 Hjertebjerg Stadion
2
-
0
546359
to
23-09 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe BK Mønshallerne
2
-
3
546628
25-09 2021
Kl. 14:00
Toksværd Olstrup Fodbold Østmøn SGI Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
546944
02-10 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI Ørslev GIF (V) Hjertebjerg Stadion
3
-
4
546965
09-10 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Østmøn SGI Køng Idrætsplads
2
-
1
546983
23-10 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Østmøn SGI Endeslev-Vråby Stadion
1
-
0
546974 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Mønshallerne
1
-
8
546332
30-10 2021
Kl. 13:00
Østmøn SGI Store Heddinge BK Hjertebjerg Stadion
1
-
1
546350
06-11 2021
Kl. 13:00
Hellested IF Østmøn SGI Hellested Stadion
3
-
4
546985
02-04 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Østmøn SGI St. Heddinge Stadion
1
-
0
547001
09-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Hellested IF Hjertebjerg Stadion
2
-
2
547012
16-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
7
-
1
547018
23-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Karise IK Hjertebjerg Stadion
0
-
1
547022
30-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Nyråd/Langebæk Alliancen Hjertebjerg Stadion
7
-
0
547214
07-05 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Østmøn SGI Fladsåhallen
Udehold taberdømt
547218
14-05 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Toksværd Olstrup Fodbold Hjertebjerg Stadion
0
-
6
547221
to
19-05 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Østmøn SGI Ørslev Stadion
5
-
0
547348
04-06 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
547338
on
08-06 2022
Kl. 19:00
Østmøn SGI IF Svend Gønge Hjertebjerg Stadion
2
-
5
547387
11-06 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Endeslev-Vråby IF Hjertebjerg Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind