MENU

Melby-Liseleje IF //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612896
15-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Melby-Liseleje IF
612913
22-08 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Frederiksværk FK Melby Stadion
2 - 1
612919
30-08 2020
Kl. 12:30
Frem Hellebæk (1) Melby-Liseleje IF Nordkysthallen
1 - 5
612925
05-09 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Allerød Fodbold Klub Melby Stadion
3 - 2
612929
12-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
2 - 5
613320
19-09 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF IS Skævinge Melby Stadion
4 - 1
613323
26-09 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Melby-Liseleje IF FIF-Stadion
1 - 2
613527
03-10 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Store Lyngby IF Melby Stadion
3 - 1
613533
10-10 2020
Kl. 15:30
Oversidder Melby-Liseleje IF
613539
17-10 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613564
24-10 2020
Kl. 16:00
Hundested IK Melby-Liseleje IF Hundested Stadion
2 - 1
613585
17-04 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion
0 - 5
613743
24-04 2021
Kl. 14:00
Allerød Fodbold Klub Melby-Liseleje IF Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613738
01-05 2021
Kl. 14:00
Melby-Liseleje IF Frem Hellebæk (1) Melby Stadion
4 - 1
613751
08-05 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Melby-Liseleje IF Baunehøj Stadion
1 - 2
613762
15-05 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF FIF, Hillerød Melby Stadion
3 - 0
613767
22-05 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Melby-Liseleje IF St. Lyngby Stadion
0 - 4
613750
29-05 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Ålholm IF Melby Stadion
2 - 1
613774
29-05 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
613775
05-06 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Melby-Liseleje IF Vejby Idrætsplads
1 - 2
613792
12-06 2021
Kl. 12:30
Melby-Liseleje IF Hundested IK Melby Stadion
3 - 1
613584
19-06 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Oversidder Melby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind