MENU

Slangerup & Omegn IF //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615673
15-08 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Slangerup & Omegn IF (1) Skinderskovgård
2 - 7
615759
22-08 2020
Kl. 13:30
Slangerup & Omegn IF (1) Lynge-Uggeløse IF Slangerup Stadion Kunst
1 - 3
615773
29-08 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Slangerup & Omegn IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 2
615803
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Slangerup & Omegn IF (1) Frederikssund IK Slangerup Stadion Kunst
2 - 1
615807
13-09 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) Slangerup & Omegn IF (1) Sandet Stadion
0 - 6
615815
19-09 2020
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) FC Hornsherred Slangerup Stadion Kunst
4 - 0
615818
26-09 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Slangerup & Omegn IF (1) Damgårdsparken, Ballerup
1 - 2
615833
03-10 2020
Kl. 11:30
Slangerup & Omegn IF (1) ORI-Fodbold Slangerup Stadion Kunst
3 - 1
615839
11-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Slangerup & Omegn IF (1) Stenløse Stadion
1 - 1
615845
17-10 2020
Kl. 12:30
Slangerup & Omegn IF (1) Gundsølille SGIF Slangerup Stadion Kunst
2 - 0
615851
24-10 2020
Kl. 14:00
ØB 90 Slangerup & Omegn IF (1) Ølstykke Stadion
0 - 1
615858
17-04 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Slangerup & Omegn IF (1) Lyngehallen
2 - 1
615869
on
21-04 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF (1) Jyllinge FC Slangerup Stadion Kunst
1 - 3
615874
24-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Slangerup & Omegn IF (1) Frederikssund Stadion
1 - 1
615881
01-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Kr. Værløse IF (1) Slangerup Stadion Kunst
5 - 0
510439
08-05 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Slangerup & Omegn IF (1) Møllegårdhallen
1 - 0
510450
15-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) Mladost IF Slangerup Stadion Kunst
7 - 0
510571
to
20-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Slangerup & Omegn IF (1) Oppe-Sundby Stadion
3 - 2
510579
29-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) FC Whop en Dei (2) Slangerup Stadion Kunst
1 - 1
510580 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Slangerup & Omegn IF (1) Gundsølillehallen
4 - 3
615891
12-06 2021
Kl. 11:00
Slangerup & Omegn IF (1) ØB 90 Slangerup Stadion Kunst
3 - 1
615857
19-06 2021
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) IF Hjorten Slangerup Stadion Kunst
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind