MENU

Røde Stjerne BK //

Serie 4, Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372724
14-08 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Røde Stjerne BK Ramsøhallen
1
-
2
372810
21-08 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge IF Roskilde IC (Darup)
0
-
0
373154
on
25-08 2021
Kl. 18:30
Røde Stjerne BK Bramsnæs FB Roskilde IC (Darup)
2
-
2
373253
05-09 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Røde Stjerne BK Havdrup Idrætscenter
0
-
0
373260
11-09 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Solrød FC Roskilde IC (Darup)
0
-
4
373317
18-09 2021
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Røde Stjerne BK Sønderkærskolen
4
-
0
373399
25-09 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Svogerslev BK Roskilde IC (Darup)
0
-
6
373656
02-10 2021
Kl. 11:30
Islev BK Røde Stjerne BK Espelundens Idrætsanlæg
7
-
1
392213
09-10 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Gevninge IF Roskilde IC (Darup)
Udehold taberdømt
394531
ti
12-10 2021
Kl. 18:30
FC Lejre Røde Stjerne BK Osted Stadion
5
-
1
404041
23-10 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK FC Ishøj (2) Roskilde IC (Darup)
1
-
2
404062
ti
05-04 2022
Kl. 20:00
VG Fodbold Røde Stjerne BK Viby Idrætsanlæg Kunstgræs
0
-
3
410155
09-04 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge Stadion
0
-
1
410161
17-04 2022
Kl. 14:00
Bramsnæs FB Røde Stjerne BK Bramsnæsvighallen
4
-
1
410167
23-04 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Havdrup GI Roskilde IC (Darup)
4
-
3
410197
30-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Røde Stjerne BK Solrød Idrætscenter
3
-
0
428213
07-05 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Rosenhøj BK (1) Roskilde IC (Darup)
1
-
2
458722
14-05 2022
Kl. 12:00
Svogerslev BK Røde Stjerne BK Svogerslev Idrætspark
4
-
3
458772
21-05 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Islev BK Roskilde IC (Darup)
2
-
3
459723
28-05 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Røde Stjerne BK Trælleruphallen
4
-
4
459818
04-06 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK FC Lejre Roskilde IC (Darup)
2
-
4
459952
12-06 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Røde Stjerne BK Ishøj Idrætscenter
4
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind