MENU

Måløv BK //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371358 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Måløv BK Ejby IF 1968 Måløv Idrætspark
2
-
0
371498 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
7
-
5
371503
29-08 2021
Kl. 15:00
Måløv BK Gundsølille SGIF Måløv Idrætspark
1
-
10
371775
04-09 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF Måløv BK Grantofteparken
9
-
0
371809
12-09 2021
Kl. 12:00
Måløv BK Herlev IF (1) Måløv Idrætspark
4
-
2
371820
18-09 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Måløv BK Virum Stadion
Udehold taberdømt
371821
25-09 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
7
-
1
371841
02-10 2021
Kl. 14:00
ØB 90 Måløv BK Ølstykke Stadion
2
-
2
371858
10-10 2021
Kl. 12:00
Måløv BK FC Whop en Dei Måløv Idrætspark
1
-
4
371899
16-10 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Måløv BK Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371904
23-10 2021
Kl. 11:00
Måløv BK IF Hjorten (1) Måløv Idrætspark
1
-
4
371918
02-04 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Måløv BK Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
371924
09-04 2022
Kl. 14:30
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372016
23-04 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Grantoften IF Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372104
30-04 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Måløv BK Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
372106
07-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Virum-Sorgenfri BK (1) Måløv Idrætspark
0
-
6
372153
14-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Jyllinge FC Måløv Idrætspark
2
-
6
371940 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Måløv BK Gundsølillehallen
0
-
5
372204
22-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK ØB 90 Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372460
04-06 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Stenløse BK Måløv Idrætspark
1
-
3
372501 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
IF Hjorten (1) Måløv BK Skinderskovgård
2
-
1
372435
11-06 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Måløv BK Stenløse Stadion
5
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind