MENU

Frederikssund IK //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615675
15-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Whop en Dei (2) Frederikssund Stadion
1 - 2
615677
22-08 2020
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Frederikssund IK Gundsølillehallen
1 - 1
615772
29-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK ØB 90 Frederikssund Stadion
1 - 1
615803
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Slangerup & Omegn IF (1) Frederikssund IK Slangerup Stadion Kunst
2 - 1
615809
12-09 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Lynge-Uggeløse IF Frederikssund Stadion
1 - 2
615817
27-09 2020
Kl. 14:00
IF Hjorten Frederikssund IK Skinderskovgård
2 - 3
615830
03-10 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK Kr. Værløse IF (1) Frederikssund Stadion
2 - 2
615835
10-10 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Frederikssund IK Møllegårdhallen
1 - 2
615843
17-10 2020
Kl. 12:00
Frederikssund IK Mladost IF Frederikssund Stadion
3 - 2
615849
24-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Frederikssund IK Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
615862
17-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Gundsølille SGIF Frederikssund Stadion
0 - 1
615868 on
21-04 2021
Kl. 18:30
ØB 90 Frederikssund IK Ølstykke Stadion
2 - 1
615874
24-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Slangerup & Omegn IF (1) Frederikssund Stadion
1 - 1
615877
01-05 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Frederikssund IK Lyngehallen
4 - 0
615813
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC Frederikssund IK Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 1
510444
08-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Jyllinge FC Frederikssund Stadion
1 - 2
510447
15-05 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK IF Hjorten Frederikssund Stadion
1 - 5
510570
22-05 2021
Kl. 11:45
Kr. Værløse IF (1) Frederikssund IK Sandet Stadion
4 - 3
510575
29-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Hornsherred Frederikssund Stadion
0 - 0
510582
05-06 2021
Kl. 15:30
Mladost IF Frederikssund IK Damgårdsparken, Ballerup
2 - 2
615889
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK ORI-Fodbold Frederikssund Stadion
2 - 1
615855 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
FC Whop en Dei (2) Frederikssund IK Stenløse Stadion
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind