MENU

Raklev GI //

Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
981669
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
FC Kalundborg Raklev GI Munkesø Stadion Kunst
5 - 2
982862
21-08 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Vemmelev Boldklub Røsnæshallen
Udehold taberdømt
982927
28-08 2021
Kl. 15:30
Gørlev IF Raklev GI Gørlevhallen Kunst
3 - 3
982980
04-09 2021
Kl. 13:00
Raklev GI B. 73, Slagelse Røsnæshallen
3 - 0
982988
11-09 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Ørslev-Bjerge IF Røsnæshallen Kunstgræs
1 - 2
983127
18-09 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I Raklev GI Skælskør Stadion
5 - 2
983139
25-09 2021
Kl. 13:00
Raklev GI RV Stenlille Røsnæshallen
7 - 1
983255
02-10 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Raklev GI Sorø Stadion
1 - 1
983263
09-10 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Kalundborg GB Røsnæshallen Kunstgræs
2 - 0
983303
16-10 2021
Kl. 14:00
Kværkeby IF Raklev GI Kværkeby Stadion
3 - 5
983338
23-10 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Slagelse IK Røsnæshallen
5 - 0
983391
02-04 2022
Kl. 12:30
Raklev GI FC Kalundborg Røsnæshallen
1 - 2
983416
09-04 2022
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Raklev GI Vemmelev Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
983462
to
14-04 2022
Kl. 12:00
Raklev GI Gørlev IF Røsnæshallen
2 - 2
983467
23-04 2022
Kl. 11:30
B. 73, Slagelse Raklev GI Stadion Vest
0 - 0
983515
30-04 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Raklev GI Kirkeskovskolen
1 - 3
983641
07-05 2022
Kl. 12:30
Raklev GI Skælskør B&I Røsnæshallen
2 - 2
983655
15-05 2022
Kl. 13:00
RV Stenlille Raklev GI Stenlille Stadion
4 - 7
985189
21-05 2022
Kl. 13:30
Raklev GI Sorø Freja Røsnæshallen
1 - 1
985191
29-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Raklev GI Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
985270
fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Raklev GI Kværkeby IF Røsnæshallen
3 - 1
985319
11-06 2022
Kl. 11:00
Slagelse IK Raklev GI Nordhallen
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind