MENU
D
T
M
S

ORI-Fodbold //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615674
16-08 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) ORI-Fodbold Sandet Stadion
0 - 4
615679
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
ORI-Fodbold FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
2 - 2
615770
29-08 2020
Kl. 15:30
Mladost IF ORI-Fodbold Damgårdsparken, Ballerup
9 - 2
615776
ti
01-09 2020
Kl. 18:15
ORI-Fodbold IF Hjorten Oppe-Sundby Stadion
3 - 1
615808
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
ORI-Fodbold FC Whop en Dei (2) Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
615810
19-09 2020
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ORI-Fodbold Gundsølillehallen
1 - 1
615826
27-09 2020
Kl. 12:00
ORI-Fodbold ØB 90 Oppe-Sundby Stadion
2 - 3
615833
03-10 2020
Kl. 11:30
Slangerup & Omegn IF (1) ORI-Fodbold Slangerup Stadion Kunst
3 - 1
615838
11-10 2020
Kl. 12:00
ORI-Fodbold Lynge-Uggeløse IF Oppe-Sundby Stadion
2 - 4
615844
17-10 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
8 - 0
615849
24-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold Frederikssund IK Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
615859
17-04 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred ORI-Fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 0
615871
24-04 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten ORI-Fodbold Skinderskovgård
5 - 1
615878
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) ORI-Fodbold Stenløse Stadion
1 - 0
510443 on
05-05 2021
Kl. 18:30
ORI-Fodbold Gundsølille SGIF Oppe-Sundby Stadion
0 - 2
510449
15-05 2021
Kl. 14:00
ØB 90 ORI-Fodbold Ølstykke Stadion
510571 to
20-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Slangerup & Omegn IF (1) Oppe-Sundby Stadion
615866 to
27-05 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Mladost IF Oppe-Sundby Stadion
510573
29-05 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF ORI-Fodbold Lyngehallen
615883 to
03-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
615889
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK ORI-Fodbold Frederikssund Stadion
615854 on
16-06 2021
Kl. 18:15
ORI-Fodbold Kr. Værløse IF (1) Oppe-Sundby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind