MENU

VTF (Vejby/Tisvilde) //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612907
16-08 2020
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) VTF (Vejby/Tisvilde) Nordkysthallen
3 - 0
612908
22-08 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Fodbold Klub Vejby Idrætsplads
1 - 5
612917
29-08 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholmskolen
7 - 0
612920
05-09 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) IS Skævinge Vejby Idrætsplads
HHT

Hjemmehold taberdømt

612928
12-09 2020
Kl. 15:30
FIF, Hillerød VTF (Vejby/Tisvilde) FIF-Stadion
4 - 1
612932
19-09 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Store Lyngby IF Vejby Idrætsplads
2 - 3
613326
26-09 2020
Kl. 15:30
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
613327
03-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
613528
03-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested IK Vejby Idrætsplads
5 - 4
613539
17-10 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF VTF (Vejby/Tisvilde) Melby Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613540
24-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk FK Vejby Idrætsplads
2 - 2
613731
18-04 2021
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub VTF (Vejby/Tisvilde) Allerød Idrætspark
HHT

Hjemmehold taberdømt

613733
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholm IF Vejby Idrætsplads
1 - 3
613739
to
29-04 2021
Kl. 18:30
IS Skævinge VTF (Vejby/Tisvilde) Baunehøj Stadion
2 - 0
613755
08-05 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF VTF (Vejby/Tisvilde) St. Lyngby Stadion
4 - 0
613757
15-05 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Oversidder Vejby Idrætsplads
613764
22-05 2021
Kl. 12:00
Oversidder VTF (Vejby/Tisvilde)
613745
on
26-05 2021
Kl. 19:00
VTF (Vejby/Tisvilde) FIF, Hillerød Vejby Idrætsplads
2 - 1
613773
29-05 2021
Kl. 16:00
Hundested IK VTF (Vejby/Tisvilde) Hundested Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613775
05-06 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Melby-Liseleje IF Vejby Idrætsplads
1 - 2
613781
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederiksværk FK VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk Stadion
8 - 2
613565
19-06 2021
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frem Hellebæk (1) Vejby Idrætsplads
3 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind