MENU

Gundsølille SGIF //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615676
15-08 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 1
615677
22-08 2020
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Frederikssund IK Gundsølillehallen
1 - 1
615771
30-08 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) Gundsølille SGIF Sandet Stadion
4 - 3
615774
on
02-09 2020
Kl. 18:15
Gundsølille SGIF FC Hornsherred Gundsølillehallen
3 - 2
615806
12-09 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Gundsølille SGIF Damgårdsparken, Ballerup
3 - 0
615810
19-09 2020
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ORI-Fodbold Gundsølillehallen
1 - 1
615827
27-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
6 - 2
615834
10-10 2020
Kl. 11:30
Gundsølille SGIF ØB 90 Gundsølillehallen
1 - 1
615845
17-10 2020
Kl. 12:30
Slangerup & Omegn IF (1) Gundsølille SGIF Slangerup Stadion Kunst
2 - 0
615846
24-10 2020
Kl. 11:30
Gundsølille SGIF Lynge-Uggeløse IF Gundsølillehallen
1 - 2
615862
17-04 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Gundsølille SGIF Frederikssund Stadion
0 - 1
615864 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Kr. Værløse IF (1) Gundsølillehallen
5 - 3
615870
24-04 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Gundsølille SGIF Møllegårdhallen
1 - 4
615876
01-05 2021
Kl. 15:00
Gundsølille SGIF Mladost IF Gundsølillehallen
4 - 0
510443 on
05-05 2021
Kl. 18:30
ORI-Fodbold Gundsølille SGIF Oppe-Sundby Stadion
0 - 2
510445 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF FC Whop en Dei (2) Gundsølillehallen
1 - 3
510568
22-05 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten Gundsølille SGIF Skinderskovgård
2 - 2
615828
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Gundsølille SGIF IF Hjorten Gundsølillehallen
2 - 6
510578
29-05 2021
Kl. 14:00
ØB 90 Gundsølille SGIF Ølstykke Stadion
0 - 0
510580 on
02-06 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Slangerup & Omegn IF (1) Gundsølillehallen
4 - 3
615886
12-06 2021
Kl. 10:30
Lynge-Uggeløse IF Gundsølille SGIF Lyngehallen
2 - 1
615852
19-06 2021
Kl. 12:00
Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
2 - 3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind