MENU

Gundsølille SGIF //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371440
14-08 2021
Kl. 14:00
FC Whop en Dei Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
3 - 2
371503
29-08 2021
Kl. 15:00
Måløv BK Gundsølille SGIF Måløv Idrætspark
1 - 10
371805
04-09 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Ejby IF 1968 Gundsølillehallen
3 - 2
371813
11-09 2021
Kl. 12:00
LSF Gundsølille SGIF Smørum Idrætscenter
1 - 3
371817
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Gundsølille SGIF IF Hjorten (1) Gundsølillehallen
0 - 3
371837
25-09 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Grantoften IF Gundsølillehallen
3 - 4
371499
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Stenløse BK Gundsølille SGIF Stenløse Stadion Kunstgræs
5 - 0
371842
02-10 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Gundsølille SGIF Herlev IF Engen
1 - 6
371895
on
06-10 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Virum-Sorgenfri BK (1) Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
0 - 10
371896
17-10 2021
Kl. 13:30
Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
1 - 4
371907
23-10 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ØB 90 Gundsølillehallen
5 - 0
371929
10-04 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg Kunstgræs
1 - 2
372040
23-04 2022
Kl. 13:30
Ejby IF 1968 Gundsølille SGIF Ejby Friluftscenter
2 - 3
372102
30-04 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF LSF Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
371920
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF FC Whop en Dei Gundsølillehallen
1 - 2
372107
07-05 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Gundsølille SGIF Skinderskovgård
0 - 0
372114
14-05 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Gundsølille SGIF Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
371940 on
18-05 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF Måløv BK Gundsølillehallen
0 - 5
372262
21-05 2022
Kl. 14:00
Gundsølille SGIF Herlev IF (1) Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
372493
04-06 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 3
372554
11-06 2022
Kl. 11:00
ØB 90 Gundsølille SGIF Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372458
11-06 2022
Kl. 11:00
Virum-Sorgenfri BK (1) Gundsølille SGIF Virum Stadion
4 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind