MENU

Faxe Ladeplads IF //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546311
fr
13-08 2021
Kl. 19:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads IF Toksværd Idrætsplads
1
-
2
546348
21-08 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
546354
28-08 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe Ladeplads IF Køng Idrætsplads
1
-
5
546363
04-09 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546375
11-09 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads Stadion
5
-
0
546452
18-09 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe Ladeplads IF St. Heddinge Stadion
0
-
4
546648 on
29-09 2021
Kl. 19:30
Faxe Ladeplads IF Hellested IF Faxe Stadion
5
-
0
546950
02-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
1
-
5
546966
09-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Karise IK Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546982
23-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
546974 ti
26-10 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe Ladeplads IF Mønshallerne
1
-
8
546988
02-04 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Ladeplads Stadion
3
-
1
546995
fr
08-04 2022
Kl. 18:30
Ørslev GIF (V) Faxe Ladeplads IF Ørslev Stadion
0
-
3
547014
24-04 2022
Kl. 11:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Ladeplads IF Stensved Stadion
0
-
4
547005 on
27-04 2022
Kl. 19:00
Faxe Ladeplads IF IF Svend Gønge Faxe Ladeplads Stadion
4
-
2
547021
30-04 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Faxe Ladeplads IF Endeslev-Vråby Stadion
3
-
3
547213
07-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Store Heddinge BK Faxe Ladeplads Stadion
4
-
1
547219 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Faxe Ladeplads IF Hellested Stadion
2
-
1
547273
21-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
0
-
0
547330
29-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe Ladeplads IF Karise Stadion
1
-
6
547348
04-06 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Østmøn SGI Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
547355
11-06 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads IF Lov Stadion
3
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind