MENU

Gørslev IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
521542
fr
14-08 2020
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Gørslev IF Lov Stadion
1 - 2
521560
22-08 2020
Kl. 15:30
Gørslev IF Høng GF Gørslev Stadion
1 - 1
525074
29-08 2020
Kl. 14:00
Ringsted IF Gørslev IF Ringsted Stadion
2 - 0
525197
to
03-09 2020
Kl. 18:30
Gørslev IF Holmegaard GB Gørslev Stadion
2 - 1
525205
12-09 2020
Kl. 15:30
Gørslev IF Haslev FC Gørslev Stadion
5 - 1
525207
fr
18-09 2020
Kl. 18:00
Karrebæk IF Gørslev IF Maglemølle Storhallen
4 - 2
525217
27-09 2020
Kl. 13:00
Gørslev IF B. 73, Slagelse Gørslev Stadion
2 - 0
525254
03-10 2020
Kl. 15:30
Skælskør BI Gørslev IF Skælskør Stadion
0 - 3
525259
10-10 2020
Kl. 14:30
Gørslev IF Lynge-Broby IF Gørslev Stadion
2 - 1
525629
17-10 2020
Kl. 14:00
FC Storebælt Gørslev IF Korsør ny Stadion
1 - 3
525643
24-10 2020
Kl. 14:30
Gørslev IF Ørslev GIF (V) Bjæverskov Stadion Kunstgræs
2 - 4
525700
17-04 2021
Kl. 15:30
Høng GF Gørslev IF Gørlevhallen
3 - 5
525707
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Gørslev IF Ringsted IF Bjæverskov Stadion Kunstgræs
1 - 3
525712
25-04 2021
Kl. 12:00
Holmegaard GB Gørslev IF Holmegaardhallen kunst
3 - 2
525897
01-05 2021
Kl. 16:00
Haslev FC Gørslev IF HFC's Klubhus
2 - 4
525906
08-05 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Karrebæk IF Gørslev Stadion
6 - 0
525912
15-05 2021
Kl. 13:00
B. 73, Slagelse Gørslev IF Stadion Vest
1 - 2
525918
22-05 2021
Kl. 11:00
Gørslev IF Skælskør BI Gørslev Stadion
3 - 1
525920
fr
28-05 2021
Kl. 19:00
Lynge-Broby IF Gørslev IF Frederiksberg Skole, kunstgræs
3 - 0
525945
05-06 2021
Kl. 10:00
Gørslev IF FC Storebælt Gørslev Stadion
5 - 2
525951
12-06 2021
Kl. 11:00
Ørslev GIF (V) Gørslev IF Ørslev Stadion
6 - 0
525695
fr
18-06 2021
Kl. 19:00
Gørslev IF FK Sydsjælland 05 Gørslev Stadion
3 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

Kvalkampe til finalen onsdag den 23. juni kl. 19.00.

Semifinale 1: Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
Semifinale 2: Vinder pulje 4 - Vinder pulje 2

Vinderne går videre til finalen Lørdag den 26. juni kl. 13.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2.

Log ind