MENU

Gørslev IF //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926907
14-08 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF BK Friheden Gørslev Stadion
2
-
4
927070
to
19-08 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold Gørslev IF Greve Idræts Center Kunstgræs
2
-
4
927234
28-08 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF KFUM BK, Roskilde Gørslev Stadion
1
-
5
927247
fr
03-09 2021
Kl. 18:30
Suså IF Gørslev IF Herlufmagle Kunstgræs
4
-
2
927274
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Gørslev IF AIK 65 Strøby Fodbold Gørslev Stadion
2
-
3
927280
18-09 2021
Kl. 14:00
Førslev IF Gørslev IF Førslev Stadion
2
-
7
927920
25-09 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF FK Sydsjælland 05 Gørslev Stadion
6
-
1
927928
02-10 2021
Kl. 13:00
Karrebæk IF Gørslev IF Karrebæk Skole
4
-
4
927143
09-10 2021
Kl. 13:30
Tune IF Gørslev IF Tune Stadion
2
-
2
927178
16-10 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF VG Fodbold Bjæverskov Stadion Kunstgræs
1
-
1
927962
23-10 2021
Kl. 14:30
Rosenhøj BK Gørslev IF Sønderkærskolen
3
-
1
927981
02-04 2022
Kl. 14:15
BK Friheden Gørslev IF Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
927988
09-04 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Greve Fodbold Gørslev Stadion
2
-
0
927992
16-04 2022
Kl. 12:30
KFUM BK, Roskilde Gørslev IF Lillevang Idrætscenter
4
-
2
928120
23-04 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Suså IF Gørslev Stadion
6
-
1
928144
30-04 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Gørslev IF Strøbyhallen
3
-
2
928169
07-05 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Førslev IF Gørslev Stadion
4
-
4
928176 to
12-05 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Gørslev IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
928280
21-05 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Karrebæk IF Gørslev Stadion
5
-
2
928295
28-05 2022
Kl. 12:00
Gørslev IF Tune IF Gørslev Stadion
2
-
5
936248
04-06 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold Gørslev IF Viby Sj. Idrætscenter
1
-
2
936296
fr
10-06 2022
Kl. 19:00
Gørslev IF Rosenhøj BK Gørslev Stadion
4
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind