MENU

Kalundborg GB //

Serie 3 , Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
981501
15-08 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB RV Stenlille Munkesø Stadion
3 - 2
982867
21-08 2021
Kl. 15:00
Sorø Freja Kalundborg GB Sorø Stadion
1 - 0
982926
28-08 2021
Kl. 13:30
B. 73, Slagelse Kalundborg GB Stadion Vest
2 - 4
982979
05-09 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Kværkeby IF Munkesø Stadion
4 - 1
982989
11-09 2021
Kl. 13:00
Slagelse IK Kalundborg GB Nordhallen
983128
19-09 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB FC Kalundborg Munkesø Stadion
1 - 4
983133
25-09 2021
Kl. 12:00
Vemmelev Boldklub Kalundborg GB Vemmelev Kunstgræs
983145
03-10 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Gørlev IF Munkesø Stadion
2 - 3
983263
09-10 2021
Kl. 13:00
Raklev GI Kalundborg GB Røsnæshallen Kunstgræs
2 - 0
983265
17-10 2021
Kl. 13:00
Kalundborg GB Ørslev-Bjerge IF Munkesø Stadion
3 - 1
983305
23-10 2021
Kl. 14:00
Skælskør B&I Kalundborg GB Skælskør Stadion
4 - 1
983394
02-04 2022
Kl. 13:00
RV Stenlille Kalundborg GB Stenlille Stadion
Udehold taberdømt
983401
10-04 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Sorø Freja Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
983439
17-04 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB B. 73, Slagelse Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
983471 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Kværkeby IF Kalundborg GB Kværkeby Stadion
Udehold taberdømt
983503
01-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Slagelse IK Munkesø Stadion
983639 fr
06-05 2022
Kl. 19:00
FC Kalundborg Kalundborg GB Munkesø Stadion Kunst
Udehold taberdømt
983652
15-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Vemmelev Boldklub Munkesø Stadion
985046
21-05 2022
Kl. 15:30
Gørlev IF Kalundborg GB Gørlevhallen Kunst
Udehold taberdømt
985191
29-05 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Raklev GI Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
985271
04-06 2022
Kl. 14:00
Ørslev-Bjerge IF Kalundborg GB Kirkeskovskolen
Udehold taberdømt
985273
12-06 2022
Kl. 13:00
Kalundborg GB Skælskør B&I Munkesø Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

Kvartfinaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler lørdag den 18. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind