MENU

Ejby IF 1968 //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371358 to
12-08 2021
Kl. 18:30
Måløv BK Ejby IF 1968 Måløv Idrætspark
2
-
0
371497 to
19-08 2021
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 IF Hjorten (1) Ejby Friluftscenter
0
-
2
371505 to
26-08 2021
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
1
-
2
371805
04-09 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Ejby IF 1968 Gundsølillehallen
3
-
2
371811
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Ejby IF 1968 Grantoften IF Ejby Friluftscenter
1
-
4
371819
18-09 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Ejby IF 1968 Herlev IF Engen
2
-
1
371834
25-09 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby Friluftscenter
2
-
5
371839
02-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Jyllinge FC Ejby Friluftscenter
Hjemmehold taberdømt
371893
09-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 ØB 90 Ejby Friluftscenter
8
-
1
371900
17-10 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
8
-
2
371905
23-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Stenløse BK Ejby Friluftscenter
5
-
0
371918
02-04 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Måløv BK Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
371926
09-04 2022
Kl. 13:00
IF Hjorten (1) Ejby IF 1968 Skinderskovgård
2
-
0
371939
16-04 2022
Kl. 12:00
LSF Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
372040
23-04 2022
Kl. 13:30
Ejby IF 1968 Gundsølille SGIF Ejby Friluftscenter
2
-
3
372074
30-04 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Ejby IF 1968 Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372108
07-05 2022
Kl. 15:00
Ejby IF 1968 Herlev IF (1) Ejby Friluftscenter
Udehold taberdømt
372203
14-05 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Ejby IF 1968 Virum Stadion
10
-
0
372246
21-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Ejby IF 1968 Spraglehøj Idrætsanlæg
9
-
2
372437
28-05 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Ejby IF 1968 Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372461 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 FC Whop en Dei Ejby Friluftscenter
2
-
7
372502
11-06 2022
Kl. 11:00
Stenløse BK Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind