MENU

FC Hornsherred //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615672
15-08 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Mladost IF Møllegårdhallen
0 - 1
615679
ti
18-08 2020
Kl. 19:00
ORI-Fodbold FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
2 - 2
615768
29-08 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred FC Whop en Dei (2) Skibby Stadion
1 - 3
615774
on
02-09 2020
Kl. 18:15
Gundsølille SGIF FC Hornsherred Gundsølillehallen
3 - 2
615804
12-09 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred ØB 90 Møllegårdhallen
0 - 2
615815
19-09 2020
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) FC Hornsherred Slangerup Stadion Kunst
4 - 0
615816
26-09 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Lynge-Uggeløse IF Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 2
615831
03-10 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 0
615835
10-10 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred Frederikssund IK Møllegårdhallen
1 - 2
615842
18-10 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) FC Hornsherred Sandet Stadion
2 - 2
615847
24-10 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred IF Hjorten Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 4
615859
17-04 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred ORI-Fodbold Skibby Stadion Kunstgræs
1 - 0
615867 on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Whop en Dei (2) FC Hornsherred Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

615870
24-04 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Gundsølille SGIF Møllegårdhallen
1 - 4
615880
01-05 2021
Kl. 14:00
ØB 90 FC Hornsherred Ølstykke Stadion
0 - 5
510439
08-05 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Slangerup & Omegn IF (1) Møllegårdhallen
1 - 0
510446
15-05 2021
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF FC Hornsherred Lyngehallen
3 - 0
510575
29-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Hornsherred Frederikssund Stadion
0 - 0
510581
05-06 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Kr. Værløse IF (1) Møllegårdhallen
1 - 5
615887
12-06 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten FC Hornsherred Skinderskovgård
5 - 1
615853
19-06 2021
Kl. 15:30
Mladost IF FC Hornsherred Damgårdsparken, Ballerup
3 - 2
510451
26-06 2021
Kl. 14:00
FC Hornsherred Jyllinge FC Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind