|
546252
|
sø15-08 2021
|
13:00
|
|
|
Karise Stadion
|
|
|
|
546358
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Fladsåhallen
|
UHT
|
|
|
|
546366
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
|
546371
|
fr10-09 2021
|
18:00
|
|
|
Ørslev Stadion
|
|
|
|
546621
|
sø19-09 2021
|
11:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546648
|
on29-09 2021
|
19:30
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
|
|
546949
|
lø02-10 2021
|
12:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546954
|
lø09-10 2021
|
13:00
|
|
|
St. Heddinge Stadion
|
|
|
|
546970
|
lø16-10 2021
|
15:00
|
|
|
Stensved Stadion
|
|
|
|
546984
|
lø23-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
|
546350
|
lø06-11 2021
|
13:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
546992
|
fr01-04 2022
|
18:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547001
|
lø09-04 2022
|
13:30
|
|
|
Hjertebjerg Stadion
|
|
|
|
547011
|
fr15-04 2022
|
11:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547016
|
lø23-04 2022
|
13:00
|
|
|
Toksværd Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
547023
|
fr29-04 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547211
|
lø07-05 2022
|
14:00
|
|
|
Køng Idrætsplads
|
|
|
|
547219
|
to12-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547274
|
lø21-05 2022
|
11:00
|
|
|
Endeslev-Vråby Stadion
|
|
|
|
547339
|
fr27-05 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547350
|
fr03-06 2022
|
19:00
|
|
|
Hellested Stadion
|
|
|
|
547394
|
lø11-06 2022
|
15:00
|
|
|
Faxe Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2