MENU

Hellested IF //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546252
15-08 2021
Kl. 13:00
Karise IK Hellested IF Karise Stadion
5 - 0
546358
28-08 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Hellested IF Fladsåhallen
Udehold taberdømt
546366
04-09 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Toksværd Olstrup Fodbold Hellested Stadion
3 - 1
546371
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Ørslev GIF (V) Hellested IF Ørslev Stadion
3 - 1
546621
19-09 2021
Kl. 11:00
Hellested IF IF Svend Gønge Hellested Stadion
0 - 2
546648 on
29-09 2021
Kl. 19:30
Faxe Ladeplads IF Hellested IF Faxe Stadion
5 - 0
546949
02-10 2021
Kl. 12:00
Hellested IF Endeslev-Vråby IF Hellested Stadion
2 - 4
546954
09-10 2021
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Hellested IF St. Heddinge Stadion
2 - 0
546970
16-10 2021
Kl. 15:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested IF Stensved Stadion
5 - 1
546984
23-10 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe BK Hellested Stadion
1 - 3
546350
06-11 2021
Kl. 13:00
Hellested IF Østmøn SGI Hellested Stadion
3 - 4
546992
fr
01-04 2022
Kl. 18:00
Hellested IF Karise IK Hellested Stadion
2 - 1
547001
09-04 2022
Kl. 13:30
Østmøn SGI Hellested IF Hjertebjerg Stadion
2 - 2
547011
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Hellested IF FK Sydsjælland 05 Hellested Stadion
3 - 3
547016
23-04 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold Hellested IF Toksværd Idrætsplads
Udehold taberdømt
547023
fr
29-04 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Ørslev GIF (V) Hellested Stadion
1 - 3
547211
07-05 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Hellested IF Køng Idrætsplads
2 - 3
547219 to
12-05 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Faxe Ladeplads IF Hellested Stadion
2 - 1
547274
21-05 2022
Kl. 11:00
Endeslev-Vråby IF Hellested IF Endeslev-Vråby Stadion
3 - 1
547339 fr
27-05 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Store Heddinge BK Hellested Stadion
547350 fr
03-06 2022
Kl. 19:00
Hellested IF Nyråd/Langebæk Alliancen Hellested Stadion
547394
11-06 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Hellested IF Faxe Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind