MENU

Frederiksværk FK //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612886
15-08 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Hundested IK Frederiksværk Stadion
1 - 1
612913
22-08 2020
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Frederiksværk FK Melby Stadion
2 - 1
612915
29-08 2020
Kl. 12:00
Oversidder Frederiksværk FK
612921
05-09 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Frem Hellebæk (1) Frederiksværk Stadion
6 - 3
612931
13-09 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Frederiksværk FK Allerød Idrætspark
2 - 6
613321
26-09 2020
Kl. 13:30
IS Skævinge Frederiksværk FK Baunehøj Stadion
0 - 2
612933
on
30-09 2020
Kl. 19:00
Frederiksværk FK Ålholm IF Frederiksværk Stadion
3 - 2
613328
03-10 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK FIF, Hillerød Frederiksværk Stadion
5 - 4
613532
10-10 2020
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Frederiksværk FK St. Lyngby Stadion
2 - 6
613534
17-10 2020
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Oversidder Frederiksværk Stadion
613540
24-10 2020
Kl. 15:00
VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk FK Vejby Idrætsplads
2 - 2
613585
17-04 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Melby-Liseleje IF Frederiksværk Stadion
0 - 5
613734 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Frederiksværk FK Oversidder Frederiksværk Stadion
613744
25-04 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Frederiksværk FK Nordkysthallen
2 - 1
613746
01-05 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Allerød Fodbold Klub Frederiksværk Stadion
UHT

Udehold taberdømt

613754
09-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Frederiksværk FK Ålholmskolen
1 - 2
613765
22-05 2021
Kl. 15:30
FIF, Hillerød Frederiksværk FK FIF-Stadion Kunstgræs
1 - 6
613758
ti
25-05 2021
Kl. 19:00
Frederiksværk FK IS Skævinge Frederiksværk Stadion
5 - 2
613769
29-05 2021
Kl. 15:30
Frederiksværk FK Store Lyngby IF Frederiksværk Stadion
1 - 2
613779
05-06 2021
Kl. 15:30
Oversidder Frederiksværk FK
613781
12-06 2021
Kl. 11:00
Frederiksværk FK VTF (Vejby/Tisvilde) Frederiksværk Stadion
8 - 2
613583
19-06 2021
Kl. 15:30
Hundested IK Frederiksværk FK Hundested Stadion
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind