MENU

AIK 65 Strøby Fodbold //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926905
14-08 2021
Kl. 13:30
Tune IF AIK 65 Strøby Fodbold Tune Stadion
2 - 1
927072
21-08 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Førslev IF Strøbyhallen
3 - 1
927236
28-08 2021
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 AIK 65 Strøby Fodbold Lov Stadion
2 - 3
927248
04-09 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Karrebæk IF Strøbyhallen
2 - 0
927274
fr
10-09 2021
Kl. 18:00
Gørslev IF AIK 65 Strøby Fodbold Gørslev Stadion
2 - 3
927284
18-09 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold VG Fodbold Strøbyhallen
3 - 0
927919
25-09 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK AIK 65 Strøby Fodbold Sønderkærskolen
2 - 1
927147
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold Greve Idræts Center Kunstgræs
3 - 2
927185
16-10 2021
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold KFUM BK, Roskilde Strøbyhallen
0 - 1
927971
fr
22-10 2021
Kl. 18:30
Suså IF AIK 65 Strøby Fodbold Herlufmagle Kunstgræs
5 - 3
927139
to
28-10 2021
Kl. 19:30
AIK 65 Strøby Fodbold BK Friheden Strøbyhallen Kunstgræs
3 - 1
927984
fr
01-04 2022
Kl. 19:00
AIK 65 Strøby Fodbold Tune IF Strøbyhallen Kunstgræs
1 - 3
927985
09-04 2022
Kl. 14:00
Førslev IF AIK 65 Strøby Fodbold Førslev Stadion
0 - 2
927997 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
AIK 65 Strøby Fodbold FK Sydsjælland 05 Strøbyhallen Kunstgræs
Udehold taberdømt
928121 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF AIK 65 Strøby Fodbold Karrebæk Skole
4 - 4
928144
30-04 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Gørslev IF Strøbyhallen
3 - 2
928147
07-05 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold AIK 65 Strøby Fodbold Ramsøhallen
2 - 0
928268
14-05 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Rosenhøj BK Strøbyhallen
1 - 0
928281
21-05 2022
Kl. 13:15
BK Friheden AIK 65 Strøby Fodbold Strandmarkens Fritidscenter
6 - 0
928365
28-05 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Greve Fodbold Strøbyhallen
0 - 6
928366
04-06 2022
Kl. 15:30
KFUM BK, Roskilde AIK 65 Strøby Fodbold Lillevang Idrætscenter
3 - 1
936318
11-06 2022
Kl. 14:00
AIK 65 Strøby Fodbold Suså IF Strøbyhallen
6 - 0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind