MENU

Faxe BK //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546254
to
12-08 2021
Kl. 19:00
Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe BK Stensved Stadion
4
-
1
546351
21-08 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Karise IK Faxe Stadion
2
-
4
546368
04-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
3
-
1
546374
11-09 2021
Kl. 14:00
Toksværd Olstrup Fodbold Faxe BK Toksværd Idrætsplads
0
-
1
546622
18-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Ørslev GIF (V) Faxe Stadion
1
-
1
546359
to
23-09 2021
Kl. 19:00
Østmøn SGI Faxe BK Mønshallerne
2
-
3
546627
25-09 2021
Kl. 14:00
IF Svend Gønge Faxe BK Køng Idrætsplads
0
-
3
546950
02-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Faxe Ladeplads IF Faxe Stadion
1
-
5
546967
09-10 2021
Kl. 14:00
Endeslev-Vråby IF Faxe BK Endeslev-Vråby Stadion
0
-
1
546975
16-10 2021
Kl. 15:00
Faxe BK Store Heddinge BK Faxe Stadion
1
-
3
546984
23-10 2021
Kl. 15:30
Hellested IF Faxe BK Hellested Stadion
1
-
3
546993
02-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Nyråd/Langebæk Alliancen Faxe Stadion
6
-
2
546994
10-04 2022
Kl. 13:00
Karise IK Faxe BK Karise Stadion
1
-
6
547012
16-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Østmøn SGI Faxe Stadion
7
-
1
547017
23-04 2022
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Faxe BK Fladsåhallen
5
-
3
547028
30-04 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Toksværd Olstrup Fodbold Faxe Stadion
1
-
5
547029
07-05 2022
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) Faxe BK Ørslev Stadion
1
-
0
547220
14-05 2022
Kl. 15:00
Faxe BK IF Svend Gønge Faxe Stadion
3
-
2
547273
21-05 2022
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF Faxe BK Faxe Ladeplads Stadion
0
-
0
547340
ti
31-05 2022
Kl. 18:00
Faxe BK Endeslev-Vråby IF Faxe Stadion
4
-
1
547342
04-06 2022
Kl. 13:00
Store Heddinge BK Faxe BK St. Heddinge Stadion
1
-
0
547394
11-06 2022
Kl. 15:00
Faxe BK Hellested IF Faxe Stadion
4
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind