MENU

Avedøre IF //

Serie 3 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
527236
16-08 2020
Kl. 13:00
Brøndby Strand IK Avedøre IF Langbjergskolen
0
-
2
527241
22-08 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Ballerup BK (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
1
527247
29-08 2020
Kl. 15:30
FC Hvidovre/Barberen IF Avedøre IF Avedøre Stadion
0
-
2
527253
05-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF B. 77, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
3
-
1
527277
12-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Friheden Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
2
527279
19-09 2020
Kl. 12:30
Vallensbæk IF Avedøre IF Vallensbæk Idrætscenter
5
-
2
527291
26-09 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Nerashté, Ballerup Avedøre Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
527298
03-10 2020
Kl. 14:00
Albertslund IF (2) Avedøre IF Albertslund Stadion
0
-
1
527303
10-10 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Herstedøster IC Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
3
527310
17-10 2020
Kl. 11:40
BK Vest, Rødovre Avedøre IF Espelunden Kunstgræs
4
-
1
527380
24-10 2020
Kl. 11:00
Avedøre IF Albertslund BS 72 Avedøre Stadion Kunstgræs
4
-
2
527416
17-04 2021
Kl. 15:30
Ballerup BK (2) Avedøre IF Ballerup Idrætsby
3
-
5
527423
on
21-04 2021
Kl. 19:00
Avedøre IF FC Hvidovre/Barberen IF Vallensbæk Idrætscenter
2
-
0
527428
24-04 2021
Kl. 15:00
B. 77, Rødovre Avedøre IF Valhøj Skole
1
-
4
527435
01-05 2021
Kl. 14:15
BK Friheden Avedøre IF Strandmarkens Fritidscenter
0
-
1
528442
08-05 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Vallensbæk IF Avedøre Stadion Kunstgræs
2
-
1
528488
15-05 2021
Kl. 15:30
Nerashté, Ballerup Avedøre IF Damgårdsparken, Ballerup
Udehold taberdømt
528502
22-05 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Albertslund IF (2) Avedøre Stadion Kunstgræs
Udehold taberdømt
532146
fr
28-05 2021
Kl. 19:30
Herstedøster IC Avedøre IF Herstedøster Stadion
0
-
1
532251
06-06 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF BK Vest, Rødovre Avedøre Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
534418
12-06 2021
Kl. 10:30
Albertslund BS 72 Avedøre IF Sportspladsen i Syd
0
-
1
527411
19-06 2021
Kl. 11:00
Avedøre IF Brøndby Strand IK Avedøre Stadion Kunstgræs
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind