MENU
D
T
M
S

Stenløse BK //

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526718
15-08 2020
Kl. 14:30
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
6 - 1
526719
22-08 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK ORI-Fodbold (2) Stenløse Stadion
3 - 5
526728
29-08 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Stenløse BK FIF-Stadion
4 - 1
526731
05-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK FC Hornsherred Stenløse Stadion
1 - 7
526740
12-09 2020
Kl. 13:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
4 - 0
526744
19-09 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK IF Skjold Birkerød (1) Stenløse Stadion
0 - 1
526783
26-09 2020
Kl. 11:00
Værløse BK Stenløse BK Værløse Stadion
3 - 3
526784
03-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Dalby IF / HFK fodbold Stenløse Stadion
0 - 2
526790
10-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Blovstrød IF Stenløse Stadion
0 - 4
526801
17-10 2020
Kl. 13:30
Farum BK (2) Stenløse BK Farum Park
1 - 0
526802
24-10 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK Liria FK Stenløse Stadion
2 - 9
526930
to
22-04 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK FIF, Hillerød Stenløse Stadion
2 - 2
526936
24-04 2021
Kl. 15:30
FC Hornsherred Stenløse BK Møllegårdhallen
1 - 2
526927
ti
27-04 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (2) Stenløse BK Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
526942
01-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
1 - 5
526952 fr
07-05 2021
Kl. 18:30
IF Skjold Birkerød (1) Stenløse BK Birkerød Stadion Kunstgræs
526954
15-05 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Værløse BK Stenløse Stadion
526961
22-05 2021
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold Stenløse BK Dalby Stadion
526970
29-05 2021
Kl. 13:00
Blovstrød IF Stenløse BK Blovstrød idrætsanlæg
526972
05-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Farum BK (2) Stenløse Stadion
526978
12-06 2021
Kl. 13:00
Liria FK Stenløse BK Skinderskovgård
526808
19-06 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind