Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
16. aug 2020
15:00
Asnæs BK
2
Såby Fodbold
7
|
|||||||||||||||||||
30. aug 2020
11:00
Asnæs BK
2
Tølløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
02. sep 2020
19:00
Vipperød BK
1
Asnæs BK
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
13. sep 2020
11:00
Asnæs BK
0
Tuse Næs BK
2
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
14:15
Nykøbing IF
Asnæs BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
27. sep 2020
11:00
Asnæs BK
1
SIF Holbæk IF
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:30
Bramsnæs FB
2
Asnæs BK
5
|
|||||||||||||||||||
11. okt 2020
11:00
Asnæs BK
0
Rørvig IF
1
|
|||||||||||||||||||
21. okt 2020
18:30
TFC Odsherred
7
Asnæs BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Asnæs BK
2
Hvalsø IF
1
|
|||||||||||||||||||
18. apr 2021
11:00
Asnæs BK
0
TFC Odsherred
8
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Tølløse BK
3
Asnæs BK
1
|
|||||||||||||||||||
25. apr 2021
11:00
Asnæs BK
0
Vipperød BK
4
|
|||||||||||||||||||
05. maj 2021
19:00
Hørve IF
4
Asnæs BK
0
|
|||||||||||||||||||
09. maj 2021
11:00
Asnæs BK
0
Nykøbing IF
3
|
|||||||||||||||||||
16. maj 2021
11:00
SIF Holbæk IF
7
Asnæs BK
0
|
|||||||||||||||||||
24. maj 2021
11:00
Asnæs BK
1
Bramsnæs FB
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
15:00
Rørvig IF
Asnæs BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
01. jun 2021
19:00
Tuse Næs BK
7
Asnæs BK
0
|
|||||||||||||||||||
06. jun 2021
11:00
Asnæs BK
0
Hørve IF
9
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Hvalsø IF
2
Asnæs BK
1
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
14:00
Såby Fodbold
3
Asnæs BK
0
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1