|
618738
|
lø15-08 2020
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
618748
|
lø22-08 2020
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
|
618754
|
lø29-08 2020
|
13:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
|
618760
|
lø05-09 2020
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
618762
|
lø12-09 2020
|
11:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
618772
|
lø19-09 2020
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
HHT
|
|
|
|
618778
|
lø26-09 2020
|
11:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
618784
|
lø03-10 2020
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
618810
|
lø10-10 2020
|
11:30
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
618817
|
sø18-10 2020
|
10:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
619225
|
lø24-10 2020
|
13:00
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
620114
|
lø17-04 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
620119
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
620124
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
620131
|
lø01-05 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
620135
|
sø09-05 2021
|
12:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
620666
|
lø15-05 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
620679
|
lø29-05 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
620686
|
lø05-06 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
620674
|
ti08-06 2021
|
19:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
620692
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
619230
|
lø19-06 2021
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1