|
371357
|
lø14-08 2021
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
UHT
|
|
|
371501
|
lø21-08 2021
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
|
371529
|
sø29-08 2021
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
371807
|
lø04-09 2021
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
371809
|
sø12-09 2021
|
12:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
371819
|
lø18-09 2021
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
|
371836
|
to23-09 2021
|
19:00
|
|
|
Smørum Idrætscenter
|
|
|
|
371842
|
lø02-10 2021
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
371855
|
lø09-10 2021
|
11:30
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
371897
|
ti19-10 2021
|
18:15
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
|
|
|
371908
|
lø23-10 2021
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
371921
|
lø02-04 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
371931
|
lø09-04 2022
|
15:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
371941
|
lø16-04 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
372041
|
lø23-04 2022
|
11:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
UHT
|
|
|
372104
|
lø30-04 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
372108
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
UHT
|
|
|
372156
|
lø14-05 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
372262
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
UHT
|
|
|
372444
|
lø28-05 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
|
|
|
372495
|
lø04-06 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
372722
|
lø11-06 2022
|
11:00
|
|
|
Virum Stadion
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2