|
506796
|
sø15-08 2021
|
13:30
|
|
|
Tusehallen
|
UHT
|
|
|
506868
|
lø21-08 2021
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
|
508868
|
lø28-08 2021
|
14:00
|
|
|
Tølløse Stadion
|
|
|
|
|
509121
|
lø04-09 2021
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
519165
|
ti07-09 2021
|
19:30
|
|
|
Holbæk Sportsby - Kunstgræs
|
|
|
|
520782
|
lø18-09 2021
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
|
521840
|
lø25-09 2021
|
15:30
|
|
|
Herrestrup Stadion
|
|
|
|
521865
|
lø02-10 2021
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
521873
|
sø10-10 2021
|
12:00
|
|
|
Faarevejle Stadion
|
|
|
|
521890
|
lø16-10 2021
|
15:30
|
|
|
Hørve Stadion
|
|
|
|
|
521900
|
lø23-10 2021
|
13:00
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
521907
|
lø02-04 2022
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
521914
|
fr08-04 2022
|
18:30
|
|
|
Svinninge Sportscenter
|
|
|
|
521919
|
lø16-04 2022
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
UHT
|
|
|
521924
|
sø24-04 2022
|
11:00
|
|
|
Ugerløse Sportsplads
|
HHT
|
|
|
521931
|
lø30-04 2022
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
521935
|
lø07-05 2022
|
15:00
|
|
|
Rørvig Stadion
|
|
|
|
524445
|
lø14-05 2022
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
HHT
|
|
|
524651
|
lø21-05 2022
|
14:00
|
|
|
Såby Stadion
|
|
|
|
524658
|
lø28-05 2022
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
524667
|
lø04-06 2022
|
15:30
|
|
|
Udby Idrætsplads
|
|
|
|
524675
|
lø11-06 2022
|
12:00
|
|
|
Vipperødhallen
|
UHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2