|
618741
|
sø16-08 2020
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
618747
|
lø22-08 2020
|
12:00
|
|
|
Strandmarkens Fritidscenter
|
|
|
|
|
618753
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
618760
|
lø05-09 2020
|
12:30
|
|
|
Herlev IF Oasen
|
|
|
|
618765
|
sø13-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
618769
|
sø20-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætsplads
|
|
|
|
|
618777
|
sø27-09 2020
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
618782
|
lø03-10 2020
|
13:30
|
|
|
Gungehusskolen
|
|
|
|
618812
|
sø11-10 2020
|
10:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
618818
|
sø18-10 2020
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
|
618824
|
sø25-10 2020
|
12:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
|
|
|
620112
|
sø18-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
620115
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Charlotteskolen
|
|
|
|
620124
|
sø25-04 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
620132
|
sø02-05 2021
|
13:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
620136
|
sø09-05 2021
|
15:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
620665
|
lø15-05 2021
|
11:00
|
|
|
Tåstrup Idrætspark
|
|
|
|
620672
|
lø22-05 2021
|
13:30
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
620676
|
sø30-05 2021
|
13:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter
|
|
|
|
620682
|
sø06-06 2021
|
13:00
|
|
|
Brøndby Stadion
|
|
|
|
620689
|
lø12-06 2021
|
11:00
|
|
|
Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
|
|
|
|
619228
|
sø20-06 2021
|
13:00
|
|
|
Avedøre Stadion
|
HHT
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1