MENU

Ishøj IF //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
618741
16-08 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Rosenhøj BK Ishøj Idrætscenter
5 - 1
618747
22-08 2020
Kl. 12:00
BK Friheden Ishøj IF Strandmarkens Fritidscenter
3 - 3
618753
29-08 2020
Kl. 15:30
Ishøj IF CFK (2) Ishøj Idrætscenter
10 - 2
618760
05-09 2020
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Ishøj IF Herlev IF Oasen
0 - 4
618765
13-09 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Liria FK Ishøj Idrætscenter
3 - 1
618769
20-09 2020
Kl. 13:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Ishøj IF Ishøj Idrætsplads
3 - 4
618777
27-09 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Taastrup FC (1) Ishøj Idrætscenter
4 - 1
618782
03-10 2020
Kl. 13:30
Lejerbo BK Ishøj IF Gungehusskolen
3 - 4
618812
11-10 2020
Kl. 10:00
FC Ishøj Ishøj IF Ishøj Idrætscenter
3 - 4
618818
18-10 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
10 - 1
618824
25-10 2020
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Ishøj IF Avedøre Stadion
0 - 2
620112
18-04 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF BK Friheden Ishøj Idrætscenter
1 - 0
620115 on
21-04 2021
Kl. 18:30
CFK (2) Ishøj IF Charlotteskolen
6 - 4
620124
25-04 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF Herlev IF (3) Ishøj Idrætscenter
5 - 3
620132
02-05 2021
Kl. 13:00
Liria FK Ishøj IF Skinderskovgård
4 - 3
620136
09-05 2021
Kl. 15:00
Ishøj IF Torslunde-Ishøj IF (1) Ishøj Idrætscenter
2 - 6
620665
15-05 2021
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Ishøj IF Tåstrup Idrætspark
1 - 3
620672
22-05 2021
Kl. 13:30
Ishøj IF Lejerbo BK Ishøj Idrætscenter
4 - 3
620676
30-05 2021
Kl. 13:00
Ishøj IF FC Ishøj Ishøj Idrætscenter
14 - 0
620682
06-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion
4 - 2
620689
12-06 2021
Kl. 11:00
Ishøj IF FC Hvidovre/Barberen IF Ishøj Idrætscenter Kunstgræs
13 - 3
619228
20-06 2021
Kl. 13:00
Rosenhøj BK Ishøj IF Avedøre Stadion
HHT

Hjemmehold taberdømt

Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind