MENU

Jyllinge FC //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615676
15-08 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
2 - 1
615758
22-08 2020
Kl. 14:00
ØB 90 Jyllinge FC Ølstykke Stadion
3 - 6
615773
29-08 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC Slangerup & Omegn IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1 - 2
615775
05-09 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF Jyllinge FC Lyngehallen
5 - 2
615805
12-09 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Jyllinge FC Skinderskovgård
7 - 5
615819
27-09 2020
Kl. 13:00
Kr. Værløse IF (1) Jyllinge FC Sandet Stadion
3 - 10
615831
03-10 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Hornsherred Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 0
615837
10-10 2020
Kl. 15:30
Mladost IF Jyllinge FC Damgårdsparken, Ballerup
3 - 3
615844
17-10 2020
Kl. 12:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold Spraglehøj Idrætsanlæg
8 - 0
615850
25-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Jyllinge FC Stenløse Stadion
6 - 0
615813
03-04 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC Frederikssund IK Spraglehøj Idrætsanlæg
615852 on
07-04 2021
Kl. 18:15
Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
615863
17-04 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC ØB 90 Spraglehøj Idrætsanlæg
615869 on
21-04 2021
Kl. 18:30
Slangerup & Omegn IF (1) Jyllinge FC Slangerup Stadion Kunst
615875
24-04 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Lynge-Uggeløse IF Spraglehøj Idrætsanlæg
615879
01-05 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC IF Hjorten Spraglehøj Idrætsanlæg
510444
08-05 2021
Kl. 11:00
Frederikssund IK Jyllinge FC Frederikssund Stadion
510448
15-05 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Kr. Værløse IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
510451
22-05 2021
Kl. 13:00
FC Hornsherred Jyllinge FC Skibby Stadion Kunstgræs
510576
29-05 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Mladost IF Spraglehøj Idrætsanlæg
615883 to
03-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
615890
12-06 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 

1/8 dels finaler tirsdag den 15. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 17. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 20. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 23. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind