MENU

Jyllinge FC //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371357
14-08 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Herlev IF (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
371502
21-08 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Jyllinge FC Virum Stadion
1
-
6
371504
28-08 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Jyllinge FC Skinderskovgård
5
-
2
371776
04-09 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC ØB 90 Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
371814
12-09 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
3
371816
18-09 2021
Kl. 11:30
Stenløse BK Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
1
371821
25-09 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Måløv BK Spraglehøj Idrætsanlæg
7
-
1
371839
02-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 Jyllinge FC Ejby Friluftscenter
Hjemmehold taberdømt
371894
to
07-10 2021
Kl. 19:00
LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
0
-
7
371896
17-10 2021
Kl. 13:30
Gundsølille SGIF Jyllinge FC Gundsølillehallen
1
-
4
371903
23-10 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Grantoften IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
371921
02-04 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Jyllinge FC Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
371923
09-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Virum-Sorgenfri BK (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
1
371938
16-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC IF Hjorten (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
372063
23-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Jyllinge FC Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372101
30-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
372109
07-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Stenløse BK Spraglehøj Idrætsanlæg
3
-
1
372153
14-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Jyllinge FC Måløv Idrætspark
2
-
6
372246
21-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Ejby IF 1968 Spraglehøj Idrætsanlæg
9
-
2
372298
28-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
372493
04-06 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC Gundsølille SGIF Spraglehøj Idrætsanlæg
4
-
3
372500
11-06 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Jyllinge FC Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind