MENU
D
T
M
S

ORI-Fodbold //

Serie 3 , Pulje 2

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
526717
15-08 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Værløse BK Oppe-Sundby Stadion
4 - 3
526719
22-08 2020
Kl. 11:00
Stenløse BK ORI-Fodbold (2) Stenløse Stadion
3 - 5
526729
to
27-08 2020
Kl. 19:00
Blovstrød IF ORI-Fodbold (2) Blovstrød idrætsanlæg
0 - 1
526736
05-09 2020
Kl. 13:30
Farum BK (2) ORI-Fodbold (2) Farum Park
HHT

Hjemmehold taberdømt

526743
12-09 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Liria FK Oppe-Sundby Stadion
2 - 3
526779
26-09 2020
Kl. 15:30
Dalby IF / HFK fodbold ORI-Fodbold (2) Dalby Stadion
1 - 1
526786
03-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) FIF, Hillerød Oppe-Sundby Stadion
1 - 1
526791
10-10 2020
Kl. 15:30
FC Hornsherred ORI-Fodbold (2) Møllegårdhallen
6 - 2
526799
17-10 2020
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) LSF Oppe-Sundby Stadion
1 - 4
526805
fr
23-10 2020
Kl. 19:00
IF Skjold Birkerød (1) ORI-Fodbold (2) Birkerød Stadion Kunstgræs
5 - 1
526934
on
21-04 2021
Kl. 18:30
ORI-Fodbold (2) Blovstrød IF Oppe-Sundby Stadion
0 - 3
526940
24-04 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Farum BK (2) Oppe-Sundby Stadion
1 - 5
526927
ti
27-04 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (2) Stenløse BK Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
526775
on
05-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC ORI-Fodbold (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
3 - 1
526953
08-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Jyllinge FC Oppe-Sundby Stadion
0 - 4
526956
15-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) Dalby IF / HFK fodbold Oppe-Sundby Stadion
526963
22-05 2021
Kl. 13:30
FIF, Hillerød ORI-Fodbold (2) FIF-Stadion Kunstgræs
526943 on
26-05 2021
Kl. 19:00
Liria FK ORI-Fodbold (2) Skinderskovgård
526968
29-05 2021
Kl. 13:00
ORI-Fodbold (2) FC Hornsherred Oppe-Sundby Stadion
526974
05-06 2021
Kl. 13:00
LSF ORI-Fodbold (2) Smørum Idrætscenter
526981 on
09-06 2021
Kl. 19:00
ORI-Fodbold (2) IF Skjold Birkerød (1) Oppe-Sundby Stadion
526811
19-06 2021
Kl. 11:00
Værløse BK ORI-Fodbold (2) Værløse Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning

Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5

Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2

Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind