MENU

FC Whop en Dei //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615675
15-08 2020
Kl. 11:00
Frederikssund IK FC Whop en Dei (2) Frederikssund Stadion
1 - 2
615680
23-08 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Kr. Værløse IF (1) Stenløse Stadion
2 - 0
615768
29-08 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred FC Whop en Dei (2) Skibby Stadion
1 - 3
615777
06-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Mladost IF Stenløse Stadion
6 - 1
615808
ti
08-09 2020
Kl. 18:00
ORI-Fodbold FC Whop en Dei (2) Oppe-Sundby Stadion
1 - 2
615812
20-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) IF Hjorten Stenløse Stadion
3 - 0
615827
27-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
6 - 2
615832
03-10 2020
Kl. 14:00
ØB 90 FC Whop en Dei (2) Ølstykke Stadion
3 - 1
615839
11-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Slangerup & Omegn IF (1) Stenløse Stadion
1 - 1
615840
17-10 2020
Kl. 15:15
Lynge-Uggeløse IF FC Whop en Dei (2) Lyngehallen
2 - 1
615850
25-10 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Jyllinge FC Stenløse Stadion
6 - 0
615861
17-04 2021
Kl. 11:45
Kr. Værløse IF (1) FC Whop en Dei (2) Sandet Stadion
2 - 5
615867 on
21-04 2021
Kl. 18:30
FC Whop en Dei (2) FC Hornsherred Stenløse Stadion
UHT

Udehold taberdømt

615872
24-04 2021
Kl. 15:30
Mladost IF FC Whop en Dei (2) Damgårdsparken, Ballerup
UHHT
615878
02-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) ORI-Fodbold Stenløse Stadion
1 - 0
510440
to
06-05 2021
Kl. 18:30
IF Hjorten FC Whop en Dei (2) Skinderskovgård
5 - 5
510445 on
12-05 2021
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF FC Whop en Dei (2) Gundsølillehallen
1 - 3
510572
23-05 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) ØB 90 Stenløse Stadion
3 - 1
510579
29-05 2021
Kl. 15:30
Slangerup & Omegn IF (1) FC Whop en Dei (2) Slangerup Stadion Kunst
1 - 1
615884
06-06 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) Lynge-Uggeløse IF Stenløse Stadion
1 - 0
615890
12-06 2021
Kl. 11:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei (2) Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 2
615855 ti
15-06 2021
Kl. 19:00
FC Whop en Dei (2) Frederikssund IK Stenløse Stadion
2 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind