MENU
D
T
M
S

Ålholm IF //

Serie 4, Pulje 1

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
612905
15-08 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Store Lyngby IF Ålholmskolen
HHT

Hjemmehold taberdømt

612911
22-08 2020
Kl. 15:30
Oversidder Ålholm IF
612917
29-08 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholmskolen
7 - 0
612924
05-09 2020
Kl. 12:00
Hundested IK Ålholm IF Hundested Stadion
3 - 2
612929
12-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Melby-Liseleje IF Ålholmskolen
2 - 5
613324
26-09 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF Frem Hellebæk (1) Ålholmskolen
3 - 2
612933
on
30-09 2020
Kl. 19:00
Frederiksværk FK Ålholm IF Frederiksværk Stadion
3 - 2
613329
04-10 2020
Kl. 11:00
Allerød Fodbold Klub Ålholm IF Allerød Idrætspark
1 - 2
613530
10-10 2020
Kl. 12:00
Oversidder Ålholm IF
613536
17-10 2020
Kl. 14:00
Ålholm IF IS Skævinge Ålholmskolen
2 - 0
613561
24-10 2020
Kl. 13:30
FIF, Hillerød Ålholm IF FIF-Stadion
2 - 3
613730
17-04 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Oversidder Ålholmskolen
613733
ti
20-04 2021
Kl. 18:30
VTF (Vejby/Tisvilde) Ålholm IF Vejby Idrætsplads
1 - 3
613742
25-04 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Hundested IK Ålholmskolen
1 - 3
613754
09-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Frederiksværk FK Ålholmskolen
1 - 2
613760
16-05 2021
Kl. 12:00
Frem Hellebæk (1) Ålholm IF Nordkysthallen
613766
22-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Allerød Fodbold Klub Ålholmskolen
UHT

Udehold taberdømt

613770
29-05 2021
Kl. 14:00
Ålholm IF Oversidder Ålholmskolen
613750
29-05 2021
Kl. 16:00
Melby-Liseleje IF Ålholm IF Melby Stadion
613776
05-06 2021
Kl. 13:30
IS Skævinge Ålholm IF Baunehøj Stadion
613789
12-06 2021
Kl. 11:00
Ålholm IF FIF, Hillerød Ålholmskolen
613581
19-06 2021
Kl. 15:30
Store Lyngby IF Ålholm IF St. Lyngby Stadion
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind