|
612886
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Frederiksværk Stadion
|
|
|
|
612912
|
lø22-08 2020
|
14:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
|
612918
|
sø30-08 2020
|
11:00
|
|
|
Allerød Idrætspark
|
|
|
|
|
612924
|
lø05-09 2020
|
12:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
612926
|
lø12-09 2020
|
13:30
|
|
|
Baunehøj Stadion
|
|
|
|
613325
|
lø26-09 2020
|
15:30
|
|
|
St. Lyngby Stadion
|
|
|
|
|
613528
|
lø03-10 2020
|
15:00
|
|
|
Vejby Idrætsplads
|
|
|
|
613331
|
lø03-10 2020
|
15:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613319
|
ti06-10 2020
|
19:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613535
|
lø17-10 2020
|
12:00
|
|
|
|
|
|
|
|
613564
|
lø24-10 2020
|
16:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613732
|
sø18-04 2021
|
12:00
|
|
|
Pedella Park Kunstgræs
|
|
|
|
613737
|
on21-04 2021
|
18:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
UHT
|
|
|
613742
|
sø25-04 2021
|
14:00
|
|
|
Ålholmskolen
|
|
|
|
613749
|
lø01-05 2021
|
14:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613753
|
lø08-05 2021
|
15:30
|
|
|
FIF-Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
613761
|
lø15-05 2021
|
13:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613768
|
lø22-05 2021
|
15:30
|
|
|
|
|
|
|
613773
|
lø29-05 2021
|
16:00
|
|
|
Hundested Stadion
|
UHT
|
|
|
613780
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
|
613792
|
lø12-06 2021
|
12:30
|
|
|
Melby Stadion
|
|
|
|
613583
|
lø19-06 2021
|
15:30
|
|
|
Hundested Stadion
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1