MENU

FC Whop en Dei //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371440
14-08 2021
Kl. 14:00
FC Whop en Dei Gundsølille SGIF Stenløse Stadion
3
-
2
371481
21-08 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF FC Whop en Dei Grantofteparken
5
-
5
371529
29-08 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Herlev IF (1) Stenløse Stadion
4
-
1
371808
04-09 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) FC Whop en Dei Virum Stadion
4
-
0
371814
12-09 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Jyllinge FC Stenløse Stadion
1
-
3
371824
25-09 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) FC Whop en Dei Skinderskovgård
8
-
1
371840
03-10 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Stenløse BK Stenløse Stadion
1
-
6
371858
10-10 2021
Kl. 12:00
Måløv BK FC Whop en Dei Måløv Idrætspark
1
-
4
371900
17-10 2021
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Ejby IF 1968 Stenløse Stadion
8
-
2
371906 to
21-10 2021
Kl. 19:00
LSF FC Whop en Dei Smørum Idrætscenter
2
-
6
371818
30-10 2021
Kl. 14:00
ØB 90 FC Whop en Dei Ølstykke Stadion
2
-
4
371930
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Grantoften IF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371941
16-04 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) FC Whop en Dei Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
372042
24-04 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Virum-Sorgenfri BK (1) Stenløse Stadion
1
-
1
372101
30-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC FC Whop en Dei Spraglehøj Idrætsanlæg
2
-
2
371920
on
04-05 2022
Kl. 18:30
Gundsølille SGIF FC Whop en Dei Gundsølillehallen
1
-
2
372113
08-05 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei ØB 90 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372154 on
25-05 2022
Kl. 19:00
FC Whop en Dei IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
6
-
1
372247 on
01-06 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK FC Whop en Dei Stenløse Stadion
2
-
2
372461 on
08-06 2022
Kl. 19:00
Ejby IF 1968 FC Whop en Dei Ejby Friluftscenter
2
-
7
372503
11-06 2022
Kl. 11:00
FC Whop en Dei LSF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372435
11-06 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Måløv BK Stenløse Stadion
5
-
0
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind