Kampnr | Dato | Tid | Hjemme | Ude | Spillested | Resultat | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
15. aug 2020
13:00
ORI-Fodbold (2)
4
Værløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
22. aug 2020
11:00
Værløse BK
4
FIF, Hillerød
2
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
29. aug 2020
15:30
FC Hornsherred
8
Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
11. sep 2020
19:00
IF Skjold Birkerød (1)
7
Værløse BK
0
|
|||||||||||||||||||
19. sep 2020
11:00
Værløse BK
3
Dalby IF / HFK fodbold
5
|
|||||||||||||||||||
26. sep 2020
11:00
Værløse BK
3
Stenløse BK
3
|
|||||||||||||||||||
|
|||||||||||||||||||
03. okt 2020
15:00
Blovstrød IF
4
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
10. okt 2020
11:00
Værløse BK
2
Farum BK (2)
3
|
|||||||||||||||||||
17. okt 2020
15:00
Liria FK
5
Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
24. okt 2020
11:00
Værløse BK
2
Jyllinge FC
5
|
|||||||||||||||||||
17. apr 2021
13:30
FIF, Hillerød
4
Værløse BK
2
|
|||||||||||||||||||
21. apr 2021
18:30
Værløse BK
1
FC Hornsherred
2
|
|||||||||||||||||||
24. apr 2021
13:00
LSF
Værløse BK
UHT
|
|||||||||||||||||||
08. maj 2021
15:30
Dalby IF / HFK fodbold
0
Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
12. maj 2021
19:00
Værløse BK
1
LSF
6
|
|||||||||||||||||||
15. maj 2021
11:00
Stenløse BK
1
Værløse BK
5
|
|||||||||||||||||||
22. maj 2021
11:00
Værløse BK
1
Blovstrød IF
3
|
|||||||||||||||||||
29. maj 2021
13:00
Farum BK (2)
3
Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
05. jun 2021
11:00
Værløse BK
1
Liria FK
4
|
|||||||||||||||||||
12. jun 2021
11:00
Jyllinge FC
1
Værløse BK
1
|
|||||||||||||||||||
15. jun 2021
19:00
Værløse BK
2
IF Skjold Birkerød (1)
5
|
|||||||||||||||||||
19. jun 2021
11:00
Værløse BK
4
ORI-Fodbold (2)
0
|
Turneringsafslutning:
Kvartfinaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 2 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 4 - Vinder pulje 1
kamp 3 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 5
Semifinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
Semifinale 1: Vinder kamp 1 - Vinder kamp 3
Semifinale 2: Vinder kamp 4 - Vinder kamp 2
Vinderne af semifinalerne spiller finale søndag den 27. juni kl. 12.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2