MENU

Vipperød BK //

Serie 4, Pulje 7

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
506798
14-08 2021
Kl. 15:30
Hørve IF Vipperød BK Hørve Stadion
2
-
0
506869
21-08 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Boldklubben Bæk City Vipperødhallen
2
-
1
508869
28-08 2021
Kl. 14:00
Svinninge IF Vipperød BK Svinninge Sportscenter
1
-
1
509122
to
02-09 2021
Kl. 18:30
Vipperød BK Tølløse BK Vipperødhallen
6
-
0
519168
11-09 2021
Kl. 12:00
Ugerløse IF Vipperød BK Ugerløse Sportsplads
0
-
4
521838
25-09 2021
Kl. 15:00
Rørvig IF Vipperød BK Rørvig Stadion
2
-
2
521872
02-10 2021
Kl. 15:30
Vipperød BK TFC Odsherred Vipperødhallen
0
-
4
520783
to
07-10 2021
Kl. 19:00
Vipperød BK SIF Holbæk IF Vipperødhallen kunst
3
-
2
521878
09-10 2021
Kl. 14:00
Såby Fodbold Vipperød BK Såby Stadion
3
-
1
521894
16-10 2021
Kl. 12:00
Vipperød BK Fårevejle BK Vipperødhallen
2
-
2
521900
23-10 2021
Kl. 13:00
Tuse Næs BK Vipperød BK Udby Idrætsplads
2
-
1
521908
02-04 2022
Kl. 16:00
Vipperød BK Hørve IF Vipperødhallen
0
-
2
521909
10-04 2022
Kl. 16:30
Boldklubben Bæk City Vipperød BK Tusehallen
Udehold taberdømt
521920
on
13-04 2022
Kl. 18:30
Vipperød BK Svinninge IF Vipperødhallen
2
-
1
521925
23-04 2022
Kl. 15:30
Tølløse BK Vipperød BK Tølløse Stadion
Hjemmehold taberdømt
521932
30-04 2022
Kl. 15:30
Vipperød BK Ugerløse IF Vipperødhallen
Udehold taberdømt
521933
07-05 2022
Kl. 12:00
SIF Holbæk IF Vipperød BK Fælleden Boldbaner
2
-
1
524447
14-05 2022
Kl. 12:00
Vipperød BK Rørvig IF Vipperødhallen
3
-
0
524646
21-05 2022
Kl. 15:00
TFC Odsherred Vipperød BK Vig Idrætscenter
4
-
2
524659
28-05 2022
Kl. 12:00
Vipperød BK Såby Fodbold Vipperødhallen
2
-
9
524660
fr
03-06 2022
Kl. 18:30
Fårevejle BK Vipperød BK Faarevejle Stadion
3
-
3
524675
11-06 2022
Kl. 12:00
Vipperød BK Tuse Næs BK Vipperødhallen
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind