MENU

FK Sydsjælland 05 //

Serie 2 , Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
926909
fr
13-08 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 KFUM BK, Roskilde Lov Stadion
1 - 2
927071 fr
20-08 2021
Kl. 18:30
Suså IF FK Sydsjælland 05 Herlufmagle Kunstgræs
1 - 0
927236
28-08 2021
Kl. 13:00
FK Sydsjælland 05 AIK 65 Strøby Fodbold Lov Stadion
2 - 3
927238
04-09 2021
Kl. 14:00
Førslev IF FK Sydsjælland 05 Førslev Stadion
2 - 2
927250
11-09 2021
Kl. 13:30
Tune IF FK Sydsjælland 05 Tune Stadion
4 - 2
927282
fr
17-09 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Karrebæk IF Fladsåhallen
5 - 1
927920
25-09 2021
Kl. 12:00
Gørslev IF FK Sydsjælland 05 Gørslev Stadion
6 - 1
927970
ti
28-09 2021
Kl. 19:00
Greve Fodbold FK Sydsjælland 05 Greve Idræts Center
3 - 2
927929
fr
01-10 2021
Kl. 19:00
FK Sydsjælland 05 VG Fodbold Fladsåhallen
4 - 3
927144
09-10 2021
Kl. 14:00
Rosenhøj BK FK Sydsjælland 05 Sønderkærskolen
4 - 0
927183
fr
15-10 2021
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 BK Friheden Fladsåhallen
4 - 4
927975
02-04 2022
Kl. 16:00
KFUM BK, Roskilde FK Sydsjælland 05 Lillevang Idrætscenter
Udehold taberdømt
927991 fr
08-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Suså IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
927997 ti
12-04 2022
Kl. 19:00
AIK 65 Strøby Fodbold FK Sydsjælland 05 Strøbyhallen Kunstgræs
Udehold taberdømt
928122 fr
22-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Førslev IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
928128 fr
29-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Tune IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
928172 fr
06-05 2022
Kl. 18:30
Karrebæk IF FK Sydsjælland 05 Karrebæk Skole
Udehold taberdømt
928176 to
12-05 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Gørslev IF Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
928269
21-05 2022
Kl. 12:00
VG Fodbold FK Sydsjælland 05 Ramsøhallen
Udehold taberdømt
928361 ti
24-05 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Rosenhøj BK Fladsåhallen
Hjemmehold taberdømt
936253
04-06 2022
Kl. 14:15
BK Friheden FK Sydsjælland 05 Strandmarkens Fritidscenter
Udehold taberdømt
936317 fr
10-06 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Greve Fodbold Lov Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366

Turneringsafslutning:

Kvalkampe til finalen tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
Semifinale 1: Vinder pulje 2 - Vinder pulje 1
Semifinale 2: Vinder pulje 3 - Vinder pulje 4

Vinderne går videre til finalen Tirsdag den 21. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1.

Log ind