MENU

ØB 90 //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371443
14-08 2021
Kl. 15:30
ØB 90 Grantoften IF Ølstykke Stadion
371501
21-08 2021
Kl. 13:30
Herlev IF (1) ØB 90 Herlev IF Engen
371774 ti
31-08 2021
Kl. 19:00
ØB 90 Virum-Sorgenfri BK (1) Ølstykke Stadion
3
-
3
371776
04-09 2021
Kl. 14:30
Jyllinge FC ØB 90 Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
371810 ma
13-09 2021
Kl. 17:45
IF Hjorten (1) ØB 90 Skinderskovgård
6
-
2
371835
25-09 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK ØB 90 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371841
02-10 2021
Kl. 14:00
ØB 90 Måløv BK Ølstykke Stadion
2
-
2
371893
09-10 2021
Kl. 11:00
Ejby IF 1968 ØB 90 Ejby Friluftscenter
8
-
1
371901 to
14-10 2021
Kl. 19:00
LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
371907
23-10 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF ØB 90 Gundsølillehallen
5
-
0
371818
30-10 2021
Kl. 14:00
ØB 90 FC Whop en Dei Ølstykke Stadion
2
-
4
371917
02-04 2022
Kl. 15:30
Grantoften IF ØB 90 Grantofteparken
371931
09-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Herlev IF (1) Ølstykke Stadion
372003
16-04 2022
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) ØB 90 Virum Stadion
Udehold taberdømt
372063
23-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Jyllinge FC Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372103
30-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 IF Hjorten (1) Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372113
08-05 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei ØB 90 Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
372155
14-05 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Stenløse BK Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372204
22-05 2022
Kl. 12:00
Måløv BK ØB 90 Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372437
28-05 2022
Kl. 15:30
ØB 90 Ejby IF 1968 Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372462
04-06 2022
Kl. 12:00
LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
372554
11-06 2022
Kl. 11:00
ØB 90 Gundsølille SGIF Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind