MENU

Kirke Hyllinge IF //

Serie 4, Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372725
14-08 2021
Kl. 12:00
Kirke Hyllinge IF Svogerslev BK Kirke Hyllinge Stadion
0 - 7
372810
21-08 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge IF Roskilde IC (Darup)
0 - 0
372838
28-08 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Islev BK Kirke Hyllinge Stadion
1 - 6
373252
04-09 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Kirke Hyllinge IF Bramsnæsvighallen
0 - 2
373259
11-09 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Gevninge IF Kirke Hyllinge Stadion
3 - 1
373315
18-09 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Kirke Hyllinge IF Havdrup Idrætscenter
0 - 3
373322
25-09 2021
Kl. 15:00
FC Lejre Kirke Hyllinge IF Osted Stadion
6 - 0
373655
02-10 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Kirke Hyllinge IF Solrød Idrætscenter
6 - 0
375445
09-10 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF FC Ishøj (2) Kirke Hyllinge Stadion
0 - 5
393906
16-10 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Rosenhøj BK (1) Kirke Hyllinge Stadion
Hjemmehold taberdømt
404040
23-10 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Kirke Hyllinge IF Viby Idrætsanlæg
1 - 4
410152
02-04 2022
Kl. 11:30
Svogerslev BK Kirke Hyllinge IF Svogerslev Idrætspark kunst
4 - 2
410155
09-04 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Røde Stjerne BK Kirke Hyllinge Stadion
0 - 1
410160
16-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK Kirke Hyllinge IF Espelundens Idrætsanlæg
3 - 1
410166
23-04 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Bramsnæs FB Kirke Hyllinge Stadion
0 - 1
410201
30-04 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Kirke Hyllinge IF Trælleruphallen
0 - 3
428211
07-05 2022
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Havdrup GI Kirke Hyllinge Stadion
1 - 2
458726
to
12-05 2022
Kl. 18:30
Kirke Hyllinge IF FC Lejre Kirke Hyllinge Stadion
0 - 4
458771
21-05 2022
Kl. 13:00
Kirke Hyllinge IF Solrød FC Kirke Hyllinge Stadion
2 - 5
459687
29-05 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Kirke Hyllinge IF Ishøj Idrætscenter
Udehold taberdømt
459936
04-06 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Kirke Hyllinge IF Sønderkærskolen
Udehold taberdømt
459951
11-06 2022
Kl. 14:00
Kirke Hyllinge IF VG Fodbold Kirke Hyllinge Stadion
2 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind