MENU

LSF //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371362
ti
17-08 2021
Kl. 18:30
Stenløse BK LSF Stenløse Stadion
3
-
3
371498 ma
23-08 2021
Kl. 18:00
LSF Måløv BK Smørum Idrætscenter
7
-
5
371505 to
26-08 2021
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 LSF Ejby Friluftscenter
1
-
2
371777
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
LSF IF Hjorten (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
371813
11-09 2021
Kl. 12:00
LSF Gundsølille SGIF Smørum Idrætscenter
1
-
3
371815
18-09 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF LSF Grantofteparken
371836 to
23-09 2021
Kl. 19:00
LSF Herlev IF (1) Smørum Idrætscenter
371854 ma
04-10 2021
Kl. 18:15
LSF Virum-Sorgenfri BK (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
1
-
7
371894
to
07-10 2021
Kl. 19:00
LSF Jyllinge FC Smørum Idrætscenter
0
-
7
371901 to
14-10 2021
Kl. 19:00
LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
371906 to
21-10 2021
Kl. 19:00
LSF FC Whop en Dei Smørum Idrætscenter
2
-
6
371919
02-04 2022
Kl. 12:00
LSF Stenløse BK Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
371924
09-04 2022
Kl. 14:30
Måløv BK LSF Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
371939
16-04 2022
Kl. 12:00
LSF Ejby IF 1968 Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
372018
23-04 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) LSF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
372102
30-04 2022
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF LSF Gundsølillehallen
Udehold taberdømt
372110
07-05 2022
Kl. 14:00
LSF Grantoften IF Smørum Idrætscenter
372156
14-05 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) LSF Herlev IF Engen
372248
21-05 2022
Kl. 12:00
LSF Virum-Sorgenfri BK (1) Smørum Idrætscenter
Hjemmehold taberdømt
372298
28-05 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC LSF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt
372462
04-06 2022
Kl. 12:00
LSF ØB 90 Smørum Idrætscenter
372503
11-06 2022
Kl. 11:00
FC Whop en Dei LSF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind