MENU

Islev BK //

Serie 4, Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372723
14-08 2021
Kl. 11:30
Islev BK Rosenhøj BK (1) Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
372833
21-08 2021
Kl. 11:30
Svogerslev BK Islev BK Svogerslev Idrætspark
3
-
0
372838
28-08 2021
Kl. 15:00
Kirke Hyllinge IF Islev BK Kirke Hyllinge Stadion
1
-
6
373248
04-09 2021
Kl. 11:30
Islev BK Gevninge IF Espelundens Idrætsanlæg
2
-
1
373310
11-09 2021
Kl. 11:00
FC Lejre Islev BK Osted Stadion
4
-
2
373314
18-09 2021
Kl. 11:30
Islev BK FC Ishøj (2) Espelundens Idrætsanlæg
3
-
2
373321
25-09 2021
Kl. 14:00
VG Fodbold Islev BK Viby Idrætsanlæg
1
-
4
373656
02-10 2021
Kl. 11:30
Islev BK Røde Stjerne BK Espelundens Idrætsanlæg
7
-
1
392843
09-10 2021
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Islev BK Bramsnæsvighallen
1
-
3
393048
16-10 2021
Kl. 11:30
Islev BK Havdrup GI Espelundens Idrætsanlæg
8
-
2
404038
23-10 2021
Kl. 12:30
Solrød FC Islev BK Solrød Idrætscenter
4
-
0
404065
02-04 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Islev BK Avedøre Stadion
3
-
0
410153
09-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK Svogerslev BK Espelundens Idrætsanlæg
2
-
4
410160
16-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK Kirke Hyllinge IF Espelundens Idrætsanlæg
3
-
1
410195
23-04 2022
Kl. 14:00
Gevninge IF Islev BK Trælleruphallen
0
-
3
410198
30-04 2022
Kl. 12:00
Islev BK FC Lejre Espelundens Idrætsanlæg
1
-
4
428214
08-05 2022
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Islev BK Ishøj Idrætscenter
3
-
2
458725
14-05 2022
Kl. 12:00
Islev BK VG Fodbold Espelundens Idrætsanlæg
3
-
0
458772
21-05 2022
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Islev BK Roskilde IC (Darup)
2
-
3
459565
28-05 2022
Kl. 12:00
Islev BK Bramsnæs FB Espelundens Idrætsanlæg
1
-
1
459820
04-06 2022
Kl. 12:30
Havdrup GI Islev BK Havdrup Idrætscenter kunstgræs
1
-
4
459937
11-06 2022
Kl. 11:00
Islev BK Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg
3
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind