MENU

Grantoften IF //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371443
14-08 2021
Kl. 15:30
ØB 90 Grantoften IF Ølstykke Stadion
371481
21-08 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF FC Whop en Dei Grantofteparken
5
-
5
371528
28-08 2021
Kl. 11:00
Stenløse BK Grantoften IF Stenløse Stadion
2
-
3
371775
04-09 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF Måløv BK Grantofteparken
9
-
0
371811
to
09-09 2021
Kl. 18:00
Ejby IF 1968 Grantoften IF Ejby Friluftscenter
1
-
4
371815
18-09 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF LSF Grantofteparken
371837
25-09 2021
Kl. 13:00
Gundsølille SGIF Grantoften IF Gundsølillehallen
3
-
4
371838
to
30-09 2021
Kl. 17:00
Grantoften IF IF Hjorten (1) Grantofteparken
3
-
2
371855
09-10 2021
Kl. 11:30
Grantoften IF Herlev IF (1) Grantofteparken
371902
16-10 2021
Kl. 15:30
Virum-Sorgenfri BK (1) Grantoften IF Virum Stadion
6
-
2
371903
23-10 2021
Kl. 12:00
Jyllinge FC Grantoften IF Spraglehøj Idrætsanlæg
Udehold taberdømt pga manglende holdkort
371917
02-04 2022
Kl. 15:30
Grantoften IF ØB 90 Grantofteparken
371930
10-04 2022
Kl. 13:00
FC Whop en Dei Grantoften IF Stenløse Stadion
Udehold taberdømt
371937
16-04 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Stenløse BK Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372016
23-04 2022
Kl. 12:00
Måløv BK Grantoften IF Måløv Idrætspark
Udehold taberdømt
372074
30-04 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Ejby IF 1968 Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372110
07-05 2022
Kl. 14:00
LSF Grantoften IF Smørum Idrætscenter
372114
14-05 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Gundsølille SGIF Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372244
21-05 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Grantoften IF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
372444
28-05 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) Grantoften IF Herlev IF Engen
372459
04-06 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Virum-Sorgenfri BK (1) Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
372500
11-06 2022
Kl. 12:00
Grantoften IF Jyllinge FC Grantofteparken
Hjemmehold taberdømt
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind