MENU

Solrød FC //

Serie 4, Pulje 5

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
372808
21-08 2021
Kl. 15:30
Solrød FC FC Lejre Solrød Idrætscenter
1
-
2
373237
29-08 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj (2) Solrød FC Ishøj Idrætscenter
1
-
1
373240
05-09 2021
Kl. 14:30
Solrød FC VG Fodbold Solrød Idrætscenter
7
-
0
373260
11-09 2021
Kl. 13:00
Røde Stjerne BK Solrød FC Roskilde IC (Darup)
0
-
4
373313
18-09 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Bramsnæs FB Solrød Idrætscenter
1
-
1
373654
25-09 2021
Kl. 12:30
Havdrup GI Solrød FC Havdrup Idrætscenter
1
-
5
373655
02-10 2021
Kl. 15:30
Solrød FC Kirke Hyllinge IF Solrød Idrætscenter
6
-
0
390895
09-10 2021
Kl. 15:00
Solrød FC Rosenhøj BK (1) Solrød Idrætscenter
6
-
0
404037
16-10 2021
Kl. 12:00
Svogerslev BK Solrød FC Svogerslev Idrætspark
1
-
3
404038
23-10 2021
Kl. 12:30
Solrød FC Islev BK Solrød Idrætscenter
4
-
0
372805
30-10 2021
Kl. 14:00
Gevninge IF Solrød FC Trælleruphallen
1
-
5
404061
03-04 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Gevninge IF Solrød Idrætscenter
3
-
0
410157
09-04 2022
Kl. 11:00
FC Lejre Solrød FC Osted Stadion
1
-
1
410159
17-04 2022
Kl. 13:00
Solrød FC FC Ishøj (2) Solrød Idrætscenter
4
-
0
410165 fr
22-04 2022
Kl. 19:00
VG Fodbold Solrød FC Viby Idrætsanlæg
1
-
2
410197
30-04 2022
Kl. 14:00
Solrød FC Røde Stjerne BK Solrød Idrætscenter
3
-
0
428249
07-05 2022
Kl. 13:00
Bramsnæs FB Solrød FC Bramsnæsvighallen
0
-
3
458724
14-05 2022
Kl. 14:30
Solrød FC Havdrup GI Solrød Idrætscenter
4
-
2
458771
21-05 2022
Kl. 13:00
Kirke Hyllinge IF Solrød FC Kirke Hyllinge Stadion
2
-
5
459724
28-05 2022
Kl. 11:00
Rosenhøj BK (1) Solrød FC Sønderkærskolen
0
-
2
459783
04-06 2022
Kl. 12:00
Solrød FC Svogerslev BK Solrød Idrætscenter
3
-
2
459937
11-06 2022
Kl. 11:00
Islev BK Solrød FC Espelundens Idrætsanlæg
3
-
3
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind