MENU

FK Sydsjælland 05 //

Serie 4, Pulje 12

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
546331
14-08 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Endeslev-Vråby IF Fladsåhallen
1 - 3
546345
22-08 2021
Kl. 12:00
Store Heddinge BK FK Sydsjælland 05 St. Heddinge Stadion
0 - 2
546358
28-08 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Hellested IF Fladsåhallen
Udehold taberdømt
546368
04-09 2021
Kl. 15:00
Faxe BK FK Sydsjælland 05 Faxe Stadion
3 - 1
546376
11-09 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Karise IK Fladsåhallen
6 - 0
546614
18-09 2021
Kl. 15:30
Østmøn SGI FK Sydsjælland 05 Hjertebjerg Stadion
2 - 0
546626
to
23-09 2021
Kl. 18:30
Nyråd/Langebæk Alliancen FK Sydsjælland 05 Stensved Stadion
2 - 7
546655
02-10 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Toksværd Olstrup Fodbold Fladsåhallen
0 - 6
546955
09-10 2021
Kl. 13:00
Ørslev GIF (V) FK Sydsjælland 05 Ørslev Stadion
4 - 0
546973
16-10 2021
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 IF Svend Gønge Fladsåhallen
1 - 0
546982
23-10 2021
Kl. 13:30
Faxe Ladeplads IF FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads Stadion
Udehold taberdømt
547011
fr
15-04 2022
Kl. 11:00
Hellested IF FK Sydsjælland 05 Hellested Stadion
3 - 3
546998
ti
19-04 2022
Kl. 18:30
FK Sydsjælland 05 Store Heddinge BK Fladsåhallen
3 - 2
547017
23-04 2022
Kl. 14:00
FK Sydsjælland 05 Faxe BK Fladsåhallen
5 - 3
546990
ti
26-04 2022
Kl. 19:00
Endeslev-Vråby IF FK Sydsjælland 05 Endeslev-Vråby Stadion
1 - 3
547020
01-05 2022
Kl. 13:00
Karise IK FK Sydsjælland 05 Karise Stadion
0 - 6
547214
07-05 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Østmøn SGI Fladsåhallen
Udehold taberdømt
547217
ma
16-05 2022
Kl. 18:00
FK Sydsjælland 05 Nyråd/Langebæk Alliancen Fladsåhallen
10 - 1
547272
21-05 2022
Kl. 13:00
Toksværd Olstrup Fodbold FK Sydsjælland 05 Toksværd Idrætsplads
0 - 0
547337
28-05 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Ørslev GIF (V) Lov Stadion
6 - 0
547347
04-06 2022
Kl. 14:00
IF Svend Gønge FK Sydsjælland 05 Køng Idrætsplads
1 - 2
547355
11-06 2022
Kl. 12:00
FK Sydsjælland 05 Faxe Ladeplads IF Lov Stadion
3 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind