MENU

Brøndbyernes IF //

Serie 4, Pulje 6

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
618746
22-08 2020
Kl. 11:00
Rosenhøj BK Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
5 - 0
618750
29-08 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF BK Friheden Brøndby Stadion
1 - 0
618756
05-09 2020
Kl. 15:30
CFK (2) Brøndbyernes IF Charlotteskolen
1 - 7
618739
on
09-09 2020
Kl. 18:00
Brøndbyernes IF FC Hvidovre/Barberen IF Brøndby Stadion
14 - 1
618762
12-09 2020
Kl. 11:00
Brøndbyernes IF Herlev IF (3) Brøndby Stadion
6 - 4
618773
20-09 2020
Kl. 13:00
Liria FK Brøndbyernes IF Skinderskovgård
3 - 3
618774
26-09 2020
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Torslunde-Ishøj IF (1) Brøndby Stadion
2 - 5
618783
03-10 2020
Kl. 11:00
Taastrup FC (1) Brøndbyernes IF Tåstrup Idrætspark
1 - 2
618811 ti
13-10 2020
Kl. 19:45
Brøndbyernes IF Lejerbo BK Brøndby Stadion
3 - 1
618818
18-10 2020
Kl. 13:00
Ishøj IF Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
10 - 1
618823
24-10 2020
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF FC Ishøj Brøndby Stadion
0 - 3
620110
17-04 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Rosenhøj BK Brøndby Stadion
1 - 4
620118 on
21-04 2021
Kl. 18:30
BK Friheden Brøndbyernes IF Langhøjskolen
2 - 2
620121
24-04 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF CFK (2) Brøndby Stadion
2 - 3
620131
01-05 2021
Kl. 12:30
Herlev IF (3) Brøndbyernes IF Herlev IF Engen
4 - 0
620133
08-05 2021
Kl. 15:30
Brøndbyernes IF Liria FK Brøndby Stadion
2 - 8
620140
15-05 2021
Kl. 12:00
Torslunde-Ishøj IF (1) Brøndbyernes IF Ishøj Idrætsplads
UHT

Udehold taberdømt

620669
on
19-05 2021
Kl. 19:00
Brøndbyernes IF Taastrup FC (1) Brøndby Stadion
0 - 5
620677
29-05 2021
Kl. 13:30
Lejerbo BK Brøndbyernes IF Gungehusskolen
2 - 2
620682
06-06 2021
Kl. 13:00
Brøndbyernes IF Ishøj IF Brøndby Stadion
4 - 2
620688
12-06 2021
Kl. 11:00
FC Ishøj Brøndbyernes IF Ishøj Idrætscenter
4 - 1
619227
20-06 2021
Kl. 12:00
FC Hvidovre/Barberen IF Brøndbyernes IF Avedøre Stadion
1 - 1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind

c