|
371361
|
ti10-08 2021
|
19:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371497
|
to19-08 2021
|
18:15
|
|
|
Ejby Friluftscenter
|
|
|
|
|
371504
|
lø28-08 2021
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
|
371777
|
ti07-09 2021
|
18:30
|
|
|
Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
|
UHT
|
|
|
371810
|
ma13-09 2021
|
17:45
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371817
|
on22-09 2021
|
18:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
|
|
|
|
371824
|
lø25-09 2021
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371838
|
to30-09 2021
|
17:00
|
|
|
Grantofteparken
|
|
|
|
371892
|
lø09-10 2021
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371897
|
ti19-10 2021
|
18:15
|
|
|
Herlev IF Stadion (Kunst)
|
|
|
|
|
371904
|
lø23-10 2021
|
11:00
|
|
|
Måløv Idrætspark
|
|
|
|
371922
|
lø02-04 2022
|
16:00
|
|
|
Virum Stadion
|
|
|
|
371926
|
lø09-04 2022
|
13:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
371938
|
lø16-04 2022
|
12:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
372018
|
lø23-04 2022
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
UHT
|
|
|
372103
|
lø30-04 2022
|
15:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
HHT
|
|
|
372107
|
lø07-05 2022
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
372244
|
lø21-05 2022
|
12:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
UHT
|
|
|
372299
|
ti24-05 2022
|
19:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
372154
|
on25-05 2022
|
19:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
372495
|
lø04-06 2022
|
13:30
|
|
|
Herlev IF Engen
|
HHT
|
|
|
372501
|
ti07-06 2022
|
19:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2