MENU

IF Hjorten //

Serie 4, Pulje 4

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
371361 ti
10-08 2021
Kl. 19:00
IF Hjorten (1) Virum-Sorgenfri BK (1) Skinderskovgård
0
-
4
371497 to
19-08 2021
Kl. 18:15
Ejby IF 1968 IF Hjorten (1) Ejby Friluftscenter
0
-
2
371504
28-08 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Jyllinge FC Skinderskovgård
5
-
2
371777
ti
07-09 2021
Kl. 18:30
LSF IF Hjorten (1) Smørum Idrætscenter Kunstgræsbane
Udehold taberdømt
371810 ma
13-09 2021
Kl. 17:45
IF Hjorten (1) ØB 90 Skinderskovgård
6
-
2
371817
on
22-09 2021
Kl. 18:00
Gundsølille SGIF IF Hjorten (1) Gundsølillehallen
0
-
3
371824
25-09 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) FC Whop en Dei Skinderskovgård
8
-
1
371838
to
30-09 2021
Kl. 17:00
Grantoften IF IF Hjorten (1) Grantofteparken
3
-
2
371892
09-10 2021
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Stenløse BK Skinderskovgård
1
-
1
371897 ti
19-10 2021
Kl. 18:15
Herlev IF (1) IF Hjorten (1) Herlev IF Stadion (Kunst)
1
-
9
371904
23-10 2021
Kl. 11:00
Måløv BK IF Hjorten (1) Måløv Idrætspark
1
-
4
371922
02-04 2022
Kl. 16:00
Virum-Sorgenfri BK (1) IF Hjorten (1) Virum Stadion
3
-
4
371926
09-04 2022
Kl. 13:00
IF Hjorten (1) Ejby IF 1968 Skinderskovgård
2
-
0
371938
16-04 2022
Kl. 12:00
Jyllinge FC IF Hjorten (1) Spraglehøj Idrætsanlæg
1
-
2
372018
23-04 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) LSF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
372103
30-04 2022
Kl. 15:30
ØB 90 IF Hjorten (1) Ølstykke Stadion
Hjemmehold taberdømt
372107
07-05 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Gundsølille SGIF Skinderskovgård
0
-
0
372244
21-05 2022
Kl. 12:00
IF Hjorten (1) Grantoften IF Skinderskovgård
Udehold taberdømt
372299
ti
24-05 2022
Kl. 19:00
Stenløse BK IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
2
-
2
372154 on
25-05 2022
Kl. 19:00
FC Whop en Dei IF Hjorten (1) Stenløse Stadion
6
-
1
372495
04-06 2022
Kl. 13:30
Herlev IF (1) IF Hjorten (1) Herlev IF Engen
Hjemmehold taberdømt
372501 ti
07-06 2022
Kl. 19:00
IF Hjorten (1) Måløv BK Skinderskovgård
2
-
1
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning

1/8 dels finaler tirsdag den 14. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 16. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 19. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 22. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 1 - Vinder semifinale 2

Log ind