|
615673
|
lø15-08 2020
|
15:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615678
|
lø22-08 2020
|
15:30
|
|
|
Damgårdsparken, Ballerup
|
|
|
|
|
615769
|
lø29-08 2020
|
15:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
|
615776
|
ti01-09 2020
|
18:15
|
|
|
Oppe-Sundby Stadion
|
|
|
|
615805
|
lø12-09 2020
|
15:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615812
|
sø20-09 2020
|
13:00
|
|
|
Stenløse Stadion
|
|
|
|
|
615817
|
sø27-09 2020
|
14:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615836
|
lø10-10 2020
|
15:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615841
|
lø17-10 2020
|
15:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615847
|
lø24-10 2020
|
13:30
|
|
|
Skibby Stadion Kunstgræs
|
|
|
|
|
615860
|
lø17-04 2021
|
14:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615871
|
lø24-04 2021
|
14:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
510440
|
to06-05 2021
|
18:30
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
510447
|
lø15-05 2021
|
15:00
|
|
|
Frederikssund Stadion
|
|
|
|
615879
|
ti18-05 2021
|
19:00
|
|
|
Spraglehøj Idrætsanlæg
|
|
|
|
510568
|
lø22-05 2021
|
14:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615828
|
on26-05 2021
|
19:00
|
|
|
Gundsølillehallen
|
|
|
|
510574
|
on02-06 2021
|
18:00
|
|
|
Sandet Stadion
|
|
|
|
615885
|
lø05-06 2021
|
15:30
|
|
|
Ølstykke Stadion
|
|
|
|
615865
|
on09-06 2021
|
19:00
|
|
|
Lynge Idrætsanlæg
|
|
|
|
615887
|
lø12-06 2021
|
14:00
|
|
|
Skinderskovgård
|
|
|
|
615857
|
lø19-06 2021
|
13:00
|
|
|
Slangerup Stadion Kunst
|
|
|
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12
Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4
Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8
Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1