MENU

IF Hjorten //

Serie 4, Pulje 3

Kampnr Dato/Tid Hjemme Ude Spillested Resultat
615673
15-08 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Slangerup & Omegn IF (1) Skinderskovgård
2 - 7
615678
22-08 2020
Kl. 15:30
Mladost IF IF Hjorten Damgårdsparken, Ballerup
3 - 1
615769
29-08 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Lynge-Uggeløse IF Skinderskovgård
2 - 5
615776
ti
01-09 2020
Kl. 18:15
ORI-Fodbold IF Hjorten Oppe-Sundby Stadion
3 - 1
615805
12-09 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Jyllinge FC Skinderskovgård
7 - 5
615812
20-09 2020
Kl. 13:00
FC Whop en Dei (2) IF Hjorten Stenløse Stadion
3 - 0
615817
27-09 2020
Kl. 14:00
IF Hjorten Frederikssund IK Skinderskovgård
2 - 3
615836
10-10 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten Kr. Værløse IF (1) Skinderskovgård
2 - 2
615841
17-10 2020
Kl. 15:30
IF Hjorten ØB 90 Skinderskovgård
0 - 5
615847
24-10 2020
Kl. 13:30
FC Hornsherred IF Hjorten Skibby Stadion Kunstgræs
3 - 4
615860
17-04 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten Mladost IF Skinderskovgård
4 - 1
615871
24-04 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten ORI-Fodbold Skinderskovgård
5 - 1
510440
to
06-05 2021
Kl. 18:30
IF Hjorten FC Whop en Dei (2) Skinderskovgård
5 - 5
510447
15-05 2021
Kl. 15:00
Frederikssund IK IF Hjorten Frederikssund Stadion
1 - 5
615879
ti
18-05 2021
Kl. 19:00
Jyllinge FC IF Hjorten Spraglehøj Idrætsanlæg
4 - 8
510568
22-05 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten Gundsølille SGIF Skinderskovgård
2 - 2
615828
on
26-05 2021
Kl. 19:00
Gundsølille SGIF IF Hjorten Gundsølillehallen
2 - 6
510574
on
02-06 2021
Kl. 18:00
Kr. Værløse IF (1) IF Hjorten Sandet Stadion
2 - 4
615885
05-06 2021
Kl. 15:30
ØB 90 IF Hjorten Ølstykke Stadion
2 - 7
615865 on
09-06 2021
Kl. 19:00
Lynge-Uggeløse IF IF Hjorten Lyngehallen
4 - 0
615887
12-06 2021
Kl. 14:00
IF Hjorten FC Hornsherred Skinderskovgård
5 - 1
615857
19-06 2021
Kl. 13:00
Slangerup & Omegn IF (1) IF Hjorten Slangerup Stadion Kunst
5 - 2
Spørgsmål omkring denne række skal rettes til DBU Sjælland på mail eller på tlf: 4632 3366
Turneringsafslutning: 
1/8 dels finaler tirsdag den 22. juni kl. 19.00.
kamp 1 Vinder pulje 1 - Vinder pulje 3
kamp 2 Vinder pulje 6 - Vinder pulje 9
kamp 3 Vinder pulje 7 - Vinder pulje 8
kamp 4 Vinder pulje 10 - Vinder pulje 12

Kvartfinaler torsdag den 24. juni kl. 19.00
kamp 5: Vinder kamp 1 - Vinder pulje 2
kamp 6: Vinder kamp 2 - Vinder pulje 11
kamp 7: Vinder kamp 3 - Vinder kamp 4
kamp 8: Vinder pulje 5 - Vinder pulje 4

Semifinaler søndag den 27. juni kl. 13.00
Semifinale 1: Vinder kamp 5 - Vinder kamp 7
Semifinale 2: Vinder kamp 6 - Vinder kamp 8

Vinderne af semifinalerne spiller finale onsdag den 30. juni kl. 19.00: Vinder semifinale 2 - Vinder semifinale 1

Log ind

c